Biznesplan Pilot samolotu

49,0089,00

PILOT SAMOLOTU
PKD GŁÓWNE:
51.10.Z – Transport lotniczy pasażerski
PKD POBOCZNE: 51.21.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan samolotu jak rozpocząć własną działalność gospodarczą?

Jeżeli chcesz założyć własną firmę, będzie Ci potrzebny profesjonalny biznesplan. Dzięki niemu możesz zaplanować strategię finansową oraz marketingową. Pozwoli Ci uzyskać dostęp do większej liczby klientów i czerpać satysfakcjonujące zyski z tytułu prowadzenia działalności. Nasz biznesplan pilot samolotu może Ci w tym pomóc. Obszerny pakiet jest uzupełniony o wniosek o dofinansowanie, który pomoże Ci uzyskać wsparcie finansowe.

Jak zostać pilotem samolotuplan biznesowy

 

Jeżeli zastanawiasz się, jak zostać pilotem samolotu, możesz wybrać nasz biznesplan. To obszerny zestaw wiedzy, który pozwoli Ci zebrać informacje na temat najważniejszych kwestii związanych z prowadzeniem takiej działalności. Jedną z nich jest kosztorys pilota samolotu. Znajduje się w nim zestawienie przychodów oraz kosztów, które generuje prowadzenie firmy o tym profilu. Porównaj dane i oceń, czy bycie pilotem samolotu się opłaca, czy przewidywane zyski będą dla Ciebie odpowiednie.

 

Kolejny element to przemyślana strategia marketingowa. Dzięki niej skutecznie zareklamujesz swoją działalność i zyskasz szerokie grono klientów. Szczegółowy opis zawiera nasz biznesplan pilot samolotu. Obejmuje informacje na temat charakterystyki konkurencji, klienta, a także opis Twoje cechy szczególnej, która wyróżni Cię na tle innych przedsiębiorców.

 

Ważną częścią jest także opis ogólny działalności. Znajdują się w nim informacje na temat zakresu usług, a także kto i gdzie będzie mógł z nich skorzystać. Wymienione części biznesplanu – kosztorys, strategia marketingowa i ogólny opis przedsiębiorstwa to tylko niektóre elementy obszernego zestawu informacji, jakim jest biznesplan pilot samolotu.

 

Pilot samolotujak otworzyć działalność profesjonalną i zawodową?

 

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak założyć działalność profesjonalną i zawodową, możesz skorzystać z informacji, jakie zawarliśmy w naszym biznesplanie. Cały pakiet obejmuje także wniosek o dofinansowanie, który został spisany w taki sposób, aby jak najbardziej zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania przez Ciebie dotacji.

 

PILOT SAMOLOTU

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI PILOTA SAMOLOTOWEGO, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi pilota. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

 

Planowana działalność będzie polegała na świadczeniu usług pilota samolotowego. Będzie to działalność w zakresie transportu lotniczego pasażerów i towarów. Świadczoną usługą będzie pilotowanie na zlecenie kontrahentów samolotów w lotach międzynarodowych zarówno w pasażerskich jak i towarowych. Usługi będą świadczone dla klientów firmowych. Świadczone będą następujące usługi:
– świadczenie usług pilotażu samolotów pasażerskich w liniach lotniczych – będzie to główne źródło przychodu;
– holowanie szybowców;
– zrzucanie szczepionek;
– tzw. loty fotograficzne (robienie zdjęć terenu, mapowanie);
– loty widokowe z pasażerami;
– taksówka lotnicza.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (19 stron, ok   4400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać, konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru oraz analiza rynku konkurencji
 • planowany kierunek rozwoju firmy
 • opis działań marketingowych
 • potencjalni dostawcy
 • potencjalni odbiorcy
 • sezonowość
 • analiza SWOT 
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku
 • planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków
 • w ramach wnioskowanych środków finansowanych

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (35 stron, ok   10 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360