Biznesplan Masażysta

39,0079,00

MASAŻYSTA
PKD GŁÓWNE:
86.90.A – Działalność fizjoterapeutyczna

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Masażysta – załóż własną firmę z naszym biznesplanem

 

Masażysta może wykonywać usługi związane z leczeniem urazów, rekonwalescencją sportową oraz zabiegi kosmetyczne. Tak zróżnicowana oferta będzie wystarczająco atrakcyjna, aby zainteresować wielu klientów. Do założenia własnej firmy będzie Ci potrzebny dobry biznesplan, na przykład po to, żeby zakupić dobre wyposażenie masażysty.
Biznesplan masażysta naszego autorstwa to zestaw skrupulatnie sporządzonych wniosków. Znajdziesz tam dokładnie opisane kwestie, dotyczące finansów oraz środków, jakie są Ci potrzebne do wystartowania z własną firmą. Ważną kwestią jest to, żeby spełnić wszelkie wytyczne dotyczące dokumentów o tej charakterystyce. Skomplikowane formalności, to często duża przeszkoda dla początkujących przedsiębiorców. Wybierając plan biznesowy masażysty, oszczędzisz czas na wypełnianie wniosków i w skuteczny sposób będziesz mógł ubiegać się o dotacje w urzędzie lub banku.

 

Biznesplan masażysta – Jak zacząć?

 

Odpowiedź na to pytanie zawiera nasz biznesplan masażysta. Dokumenty obejmują takie informacje jak m.in.: dane wnioskodawcy, opis planowanego przedsięwzięcia, główni odbiorcy, analizę konkurencji, czy charakterystykę ekonomiczno-finansową przedsięwzięcia. Ostatnie kwestie są znaczące dla osób przyznających dotację. Analiza biznesu masażysta powinna być skrupulatnie i szczegółowo sporządzona.

Nasz zespół umieścił w biznesplanie analizę SWOT. Dzięki niej urzędnicy będą wiedzieli, jakie jest zestawienie słabych i mocnych stron Twojego biznesu oraz z jakimi szansami i zagrożeniami będziesz się mierzyć. Nasze opracowania pozwolą przedstawić Cię jako wiarygodnego przedsiębiorcę i uzyskać oczekiwaną dotację.

 

Masażysta czy warto?

 

Jeżeli zastanawiasz się, czy bycie masażystą się opłaca, odpowiedź na to pytanie uzyskasz, gdy zapoznasz się z pakietem informacji, który obejmuje kosztorys masażysta. Zestawienie potencjalnych przychodów oraz koszty takiej działalności pozwolą Ci ocenić, czy bycie masażystą się opłaca.

 

Biznesplan MASAŻYSTA

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MASAŻYSTY ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi masażu. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług masażu. Usługi będą świadczone mobilnie, w domu klienta.Firma swoim zasięgiem działania będzie obejmowała w główniej mierze powiat wodzisławski oraz w mniejszym stopniu powiaty sąsiadujące. W ofercie znajdą się: masaże klasyczne, lecznicze,relaksacyjne, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczy,   kinesiotaping – plastrowanie dynamiczne, akupresura – masaże punktowe, refleksologia stóp. Oferta będzie skierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Usługi będą świadczone w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku oraz w soboty w godzinach 10-14.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (9 stron)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • Opis planowanego przedsięwzięcia
  • Motywy podejmowania DG
  • Rozeznanie rynku
  • Główni odbiorcy
  • Analiza konkurencji
  • Działania marketingowe
  • Analiza finansowa
  • Charakterystyka ekonomiczno-finansowa przedsięwzięcia

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: WODZISŁAW ŚLĄSKI
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (9 stron)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360