Biznesplan dla Mobilna kosmetyczka

39,0079,00

MOBILNA KOSMETYCZKA
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i kosmetyka

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan dla Mobilna Kosmetyczka – jak otworzyć biznes w branży beauty

Chcesz poczuć niezależność i w końcu założyć własną działalność gospodarczą? Rozpocznij przygodę z prowadzeniem firmy zajmującej się wykonywaniem mobilnych usług kosmetycznych. Dopełnij wszelkich formalności w Urzędzie Pracy i stań się liderem branży beauty. Sprawdź nasz produkt – Biznesplan dla Mobilna kosmetyczka. 

 

Jak otworzyć mobilny salon kosmetyczny? Sięgnij po sprawdzone rozwiązania! 

Przygotowany przez specjalistę gotowy biznesplan dostępny na naszej stronie, zaoszczędzi Ci czasu na poszukiwanie odpowiednich dokumentów, a co ważniejsze poprawnego ich wypełnienia. Opracowanie planu biznesowego mobilnych usług kosmetycznych jest ważnym elementem rozpoczęcia pracy na własny rachunek. Nie sięgaj po półśrodki, stosuj zaufane rozwiązania. Profesjonalne wypełnienie wniosku przybliża Cię do uzyskania środków finansowych, dzięki którym Twój mobilny salon kosmetyczny uzyska pełne wyposażenie najwyżej klasy.Dotacja jest szansą na szybszy rozwój i pozyskiwanie masy nowych klientów. 

 

Jak zarobić w branży beauty? – bezbłędny biznesplan mobilnej kosmetyczki kluczem do wysokich zysków

Gotowy plan biznesowy mobilnych usług kosmetycznych i wniosek zawiera wszystkie potrzebne dokumenty potrzebne do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Znajdziesz w nim m.in. opis projektowanego przedsięwzięcia, sposób promocji i reklamy, charakterystykę ekonomiczno-finansową, miejsca i źródła zaopatrzenia, miejsce prowadzenia interesu, a także kalkulacje i specyfikacje kosztów związanych z firmą i wiele więcej. W trakcie tworzenia biznesplanu mobilnej kosmetyczki zyskujesz także bezcenną wiedzą na temat tego, jak prowadzić przedsiębiorstwo, na jakie kwestie zwracać szczególną uwagę. Ponadto, jakie zagrożenia czyhają na początkującego biznesmena, a także jakich zysków i strat można spodziewać się na różnych etapach. Czy biznes w branży beauty się opłaca? Oczywiście, jeżeli postawisz na sprawdzone rozwiązania przygotowane przez specjalistów. Realizuj swoje marzenia o byciu mobilną kosmetyczką i nie przejmuj się formalnościami.

 

Biznesplan dla Mobilna Kosmetyczka

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEJ KOSMETYCZKI ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny mobilny salon kosmetyczny. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Suchej Beskidzkiej.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego  studia urody. Miejscem świadczenia usług będzie lokal klienta. Kontakt z klientem będzie odbywał się poprzez telefon oraz Internet. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało, makijaż oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

–  Wniosek do urzędu pracy  (14 stron, 2800 wyrazow)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane osobowe wnioskodawcy
  • dane dotyczące planowanej działalności
  • charakterystyka rynku
  • dane dotyczące jednorazowych środków i ich wykorzystania
  • załącznik nr 1 kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej w podziale na źródła ich finansowania oraz specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
  • załącznik nr 2 kalkulacja kosztów i przychodów skali miesięcznej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan stylizacja paznokci 

MIASTO: SUCHA BESKIDZKA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (14 stron, 2800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360