?php /* Template Name: Dotacje #5 */ ?> Dotacje z PARP - Gotowe Biznesplany Dotacje z PARP - Gotowe Biznesplany

Dotacje z PARP

USŁUGA OBEJMUJE:
– Wykonanie wniosku wraz z biznesplanem zgodnie z wytycznymi Instytucji
– Wskazówki, które pozwolą na zwiększenie szans na pozyskanie dofinansowania
– Wsparcie w przygotowaniu wymaganych załączników i dokumentów
– Informacje w kwestii procedury i sposobu złożenia dokumentacji
– Doradztwo i wsparcie w kwestii księgowości i marketingu

Skorzystanie z naszej oferty pozwoli ci na zmaksymalizowanie szans na pozyskanie dotacji. Dzięki nam unikniesz również błędów, które mogą spowodować odrzucenie wniosku.
Pamiętaj, że dotację otrzymują w pierwszej kolejności projekty najlepiej przygotowane, takie które zdobyły największą liczbę punktów.

tel: +48 729-475-711

email: biuro@gotowebiznesplany.pl

Cena usługi
Indywidualna wycena 

Czas realizacji
Ustalany indywidualnie

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w bawełnę

Przedstawiamy realne szanse na pozyskanie dofinansowania i proponujemy projekty w których faktycznie możesz z powodzeniem wystartować.

Dogodny system płatności

U nas nie płacisz „z góry”.

Do współpracy z klientem podchodzimy indywidualnie

Wiemy, że każdy pomysł i projekt są inne.

Dotacje z PARP

Proces pozyskiwania dotacji z PARP podejmuje co roku ogrom polskich przedsiębiorstw. Program dofinansowań PARP pomógł rozwinąć się tysiącom firm z całego kraju. Dzięki bezzwrotnym dofinansowaniom polska gospodarka może rozwijać się dynamicznie, a poszczególne sektory profesjonalizują się w bardzo szybkim tempie. Dotacje z PARP są kierowane do firm, które szukają dofinansowań np. w zakresie infrastruktury, szkoleń, wzornictwa lub działalności zagranicznej. Dzięki dotacjom z PARP Twoja firma może otrzymać do 1 000 000 złotych. Sukces Twojej firmy jest także naszym sukcesem. Z tego powodu, dołożymy wszelkich starań, aby to właśnie wniosek z nazwą Twojej firmy otrzymał jak największą ilość punktów, a co za tym idzie — miał największą szansę na otrzymanie dotacji z PARP!

Nasz sposób pracy

Gramy w otwarte karty

Przyznanie dotacji Twojej firmie to priorytet naszych działań. Bazujemy na realnych szansach i rzetelnych informacjach. Każdy przypadek jest dla nas wyjątkowy, dlatego do każdego wniosku podchodzimy w sposób indywidualny. Składając wniosek o dofinansowanie, proponujemy najkorzystniejszy projekt, który pozwoli zdobyć Twojej firmie jak największą dotację.

  • Dogodny system płatności
  • Nie oczekujemy płatności „z góry”,
  • Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu,

Każda firma jest traktowana przez nas jako osobny projekt. Opieramy się na indywidualnym podejściu i nie działamy na szablonach. Proponowane przez nas rozwiązania mają za zadanie wysoką skuteczność i pomoc Twojej firmie. Pracując nad wnioskiem o dotacje z PARP, skupiamy się na wyjątkowości danego przedsiębiorstwa, mając na celu skuteczne i nastawione na sukces działanie.

Dotacje z ZUS — z nami to proste!

Etap I

Zanim podejmiemy się wypełnienia wniosku o dotacje z PARP, zajmujemy się weryfikacją przedsiębiorstwa. Sprawdzamy, czy Twoja firma może wziąć udział w konkursie wniosków i jak wysokie ma szanse zdobyć dofinansowanie. Jeśli Twoja firma kwalifikuje się do otrzymania dotacji, możesz przejść dalej!

Etap II

Określamy przedmiot dofinansowania. Dotacje z PARP obejmują między innymi pracę nad infrastrukturą, szkoleniami, wzornictwem lub działalnością zagraniczną.

Etap III

We wniosku o dotacje z PARP umieszczamy wymagane informacje dotyczące Twojego przedsiębiorstwa. Jest to kluczowy etap kompletowania danych.

Etap IV

Jeśli dotacja z PAPR została Ci przyznana, pozostaje tylko podpisanie umowy i otrzymanie przyznanych środków!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń i dowiedz się więcej

    Nowa firma


      Rozwój działalności