?php /* Template Name: Dotacje #5 */ ?> Konsultacje sprawdzenie dokumentów - Gotowe Biznesplany Konsultacje sprawdzenie dokumentów - Gotowe Biznesplany

Konsultacje sprawdzenie dokumentów

USŁUGA OBEJMUJE:
– Weryfikację dokumentacji – wskazanie błędów, braków. Uwagi nanoszone są w formie komentarzy.
– Weryfikację wymaganych załączników
– Informację w kwestii procedury i sposobu złożenia dokumentacji

Po dokonaniu sprawdzenia dokumentów poprawki możesz wnieść samodzielnie lub zlecić je nam (koszt wyceniany jest indywidualnie w zależności od ilości wprowadzanych zmian i stopnia ich skomplikowania)

Skorzystanie z naszej oferty pozwoli ci na zmaksymalizowanie szans na pozyskanie dotacji. Dzięki nam unikniesz również błędów, które mogą spowodować odrzucenie wniosku.

tel: +48 729-475-711

email: biuro@gotowebiznesplany.pl

Cena usługi
99,00 zł brutto

Czas realizacji
7-14 dni

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w bawełnę

Przedstawiamy realne szanse na pozyskanie dofinansowania i proponujemy projekty w których faktycznie możesz z powodzeniem wystartować.

Dogodny system płatności

U nas nie płacisz „z góry”.

Do współpracy z klientem podchodzimy indywidualnie

Wiemy, że każdy pomysł i projekt są inne.

Konsultacje sprawdzanie dokumentów

Zebranie wiedzy na temat prowadzenia danej działalności oraz skompletowanie dodatkowych informacji odnośnie do możliwości na rozwój to bardzo czasochłonny proces. Z wyjątkiem opracowania wcześniej wymienionych informacji, należy je przygotować w logicznym ciągu, aby móc korzystać w odpowiedni sposób z możliwości jakie istnieją na rynku. Jedną z ciekawszych rzeczy z punktu widzenia poprawnie zapowiadającego się przedsiębiorstwa jest pozyskanie funduszy na start działalności.

W przypadku zakresu odnoszącego się do przygotowania dokumentacji oraz sprecyzowania potrzeb należy zebrać całość informacji i ułożyć ich następstwa względem możliwości, które nas interesują. Jedną z najważniejszych pytań, które może zadać sobie początkujący przedsiębiorca jest pytanie – Jak otrzymać dotacje? W zakresie naszych usług świadczymy precyzyjną konsultację, która gwarantuje uzyskanie informacji odnośnie do wyglądu całego procesu odnośnie do pozyskania funduszy na start, możliwości na jakie można przeznaczyć fundusze, obowiązujące programy, do których możesz zakwalifikować swoją działalność i potrzeby oraz jak sprawdzać dostępność określonych programów.

Konsultacje odnośnie do pozyskania funduszy

Czas konsultacji – 60 minut

Jak się do niej przygotować?

1. Przygotuj wszystkie potrzebne informacje, które przedstawią profil oraz charakter Twojej działalności (główny profil działalności, wiek oraz lokalizację działania firmy)

2. Zapisz najważniejsze pytania, na których odpowiedź chcesz uzyskać odpowiedź odnośnie do konsultacji

3. Określ kwotę dotacji, która jest Ci potrzebna odnośnie do rozwoju swojej działalności

Co od nas otrzymasz?

• informacje odnośnie do możliwości, na co możesz przeznaczyć potencjalnie pozyskane środki,
• doprecyzowany schemat rozwiązań, które będą mogły zwiększyć szansę na uzyskanie dodatkowych punktów odnośnie do punktacji wniosku
• przedstawienie procesu działania dotacji oraz zakresu jej obowiązywania,
• analizę szans względem pozyskania dofinansowania,

Dodatkowo:

Po sprecyzowaniu oferujemy w postaci usługi dodatkowej pomoc w przygotowaniu kompletu dokumentów potrzebnych do pozyskania dofinansowania.

Zadzwoń i dowiedz się więcej

    Nowa firma


      Rozwój działalności