?php /* Template Name: Dotacje #5 */ ?> Dotacje z ZUS - Gotowe Biznesplany Dotacje z ZUS - Gotowe Biznesplany

Dotacje z ZUS

USŁUGA OBEJMUJE:
– Weryfikację możliwości finansowania zaplanowanych działań inwestycyjnych
– Wykonanie wniosku wraz z załącznikami zgodnie z wytycznymi ZUS
– Wskazówki, które pozwolą na zwiększenie szans na pozyskanie dofinansowania
– Wsparcie w przygotowaniu wymaganych załączników i dokumentów
– Informacje w kwestii procedury i sposobu złożenia dokumentacji

Skorzystanie z naszej oferty pozwoli ci na zmaksymalizowanie szans na pozyskanie dotacji. Dzięki nam unikniesz również błędów, które mogą spowodować odrzucenie wniosku.
Dotację otrzymują w pierwszej kolejności wnioski najlepiej przygotowane, takie które zdobyły największą liczbę punktów.

tel: +48 729-475-711

email: biuro@gotowebiznesplany.pl

Cena usługi
1500,00 zł brutto

Czas realizacji
7-14 dni

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w bawełnę

Przedstawiamy realne szanse na pozyskanie dofinansowania i proponujemy projekty w których faktycznie możesz z powodzeniem wystartować.

Dogodny system płatności

U nas nie płacisz „z góry”.

Do współpracy z klientem podchodzimy indywidualnie

Wiemy, że każdy pomysł i projekt są inne.

Dotacje z ZUS

Ubieganie się o dotacje z ZUS jest bardzo często jednym z pierwszych kroków, jakie podejmują przedsiębiorcy. Dzięki programom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych tysiące firm z całego kraju ma co roku szansę uzyskać bezzwrotne dofinansowanie na podniesienie standardów pracy. Dzieje się tak za sprawą przyznanych środków, które dana firma ma obowiązek przeznaczyć na urządzenia mające za zadanie poprawić warunki codziennej pracy. Korzystając z naszej oferty, masz możliwość zmaksymalizować swoje szanse na pozyskanie dotacji, która może wynieść nawet 500 000 zł. Z naszą pomocą unikniesz błędów, które mogą przyczynić się do odrzucenia wniosku. Warto pamiętać, że to właśnie decyzja ZUS-u jest kluczowa w pozyskiwaniu dotacji, a kolejność składanych wniosków ma charakter priorytetowy. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój wniosek otrzymał jak największą ilość punktów, a co za tym idzie — miał największe szanse na wydanie pozytywnej decyzji.

Nasz sposób pracy

  1. Gramy w otwarte karty.

Naszym priorytetem jest przedstawienie realnych szans na pozyskanie dofinansowania. Każdy przypadek jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny. Każdy projekt rządzi się swoimi prawami, dlatego składając wniosek o dofinansowanie, staramy się zaproponować najkorzystniejszy projekt dla Twojej firmy.

  1. Dogodny system płatności.

Nie oczekujemy płatności „z góry”.

  1. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu.

Każdy pomysł oraz projekt jest traktowany przez nas indywidualnie. Nie działamy szablonowo, a każde proponowane przez nas rozwiązanie ma za zadanie być jak najbardziej skuteczne. Pracując nad wnioskiem o dotacje z ZUS-u, stawiamy na wyjątkowość danego przedsiębiorstwa, ponieważ wiemy z doświadczenia, że jest to najskuteczniejsze, a zarazem najbardziej uczciwe podejście.

Dotacje z ZUS — z nami to proste!

Etap I

Wypełnienie wniosku o dotacje z ZUS poprzedza weryfikacja przedsiębiorstwa. Polega ona na sprawdzeniu, czy Twoja firma może wziąć udział w konkursie wniosków. Jeśli Twoja firma kwalifikuje się do otrzymania dotacji, możesz przejść dalej!

Etap II

Określamy przedmiot Twojego dofinansowania. Dotacje BHP dotyczą najczęściej zakupu nowych maszyn lub zabezpieczenia tych, które aktualnie posiadasz.

Etap III

We wniosku na poprawę BHP umieszczamy wymagane informacje. Jest to kluczowy etap zbierania danych dla wydania pozytywnej decyzji przez ZUS.

Etap IV

Jeśli dotacja z ZUS została Ci przyznana, zostaje Ci tylko podpisanie umowy i otrzymanie przyznanych środków. Właśnie na podstawie podpisanego dokumentów ZUS wypłaca przyznane świadczenie.

Masz Pytania? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń i dowiedz się więcej

    Nowa firma


      Rozwój działalności