?php /* Template Name: Dotacje #5 */ ?> Dotacje na szkolenia - Gotowe Biznesplany Dotacje na szkolenia - Gotowe Biznesplany

Dotacje na szkolenia

USŁUGA OBEJMUJE:
– Pomoc w doborze najkorzystniejszej formy finansowania szkolenia
– Wykonanie wniosku wraz z załącznikami zgodnie z wytycznymi Instytucji
– Wskazówki, które pozwolą na zwiększenie szans na pozyskanie dofinansowania
– Wsparcie w przygotowaniu wymaganych załączników i dokumentów
– Informacje w kwestii procedury i sposobu złożenia dokumentacji

Skorzystanie z naszej oferty pozwoli ci na zmaksymalizowanie szans na pozyskanie dotacji. Dzięki nam unikniesz również błędów, które mogą spowodować odrzucenie wniosku.

tel: +48 729-475-711

email: biuro@gotowebiznesplany.pl

Cena usługi
500,00 zł brutto

Czas realizacji
7-14 dni

Co nas wyróżnia?

Nie owijamy w bawełnę

Przedstawiamy realne szanse na pozyskanie dofinansowania i proponujemy projekty w których faktycznie możesz z powodzeniem wystartować.

Dogodny system płatności

U nas nie płacisz „z góry”.

Do współpracy z klientem podchodzimy indywidualnie

Wiemy, że każdy pomysł i projekt są inne.

Dotacje na szkolenia

Pozyskanie dotacji na szkolenia jest niezwykle istotne z perspektywy osoby kierującej firmą. Otrzymanie jej ma wpływ nie tylko na osoby zarządzające przedsiębiorstwem, ale także na ich pracowników. Dzięki dotacjom na szkolenia możesz przyczynić się do dynamicznej profesjonalizacji Twojej firmy oraz zostać czołowym producentem lub dostawcą usług na lokalnym rynku. Przyznane środki możesz przeznaczyć na szereg dóbr wspomagających rozwój Twojej firmy. Są to między innymi środki trwałe, maszyny, usługi doradcze i pojazdy. Korzystając z naszej oferty, masz możliwość zmaksymalizować swoje szanse na pozyskanie dotacji na szkolenia, która może wynieść nawet 28 000 zł. Z naszą pomocą unikniesz błędów, które mogą przyczynić się do odrzucenia wniosku. Udzielimy Ci wsparcia w przygotowaniu wymaganych załączników i dokumentów oraz przekażemy istotne wskazówki, które pomogą istotnie zwiększyć Twoje szanse. Dołożymy wszelkich starań, aby Twój wniosek zdobył jak największą ilość punktów i miał największe możliwe szanse na przyznanie dotacji na szkolenia dla Twojej firmy.

Nasz sposób pracy

1. Gramy w otwarte karty

Przedstawienie realnych szans na pozyskanie dotacji jest naszym priorytetem. Każdy wniosek to nowe wyzwanie, dlatego podchodzimy w sposób rzetelny i indywidualny, do każdej firmy zgłaszającej się do nas po pomoc. W świecie biznesu wszystko ma swój ustalony rytm, dlatego składając wniosek o dotacje na szkolenia, działamy w sposób sprawny i możliwie jak najbardziej skuteczny.

2. Dogodny system płatności

Nie oczekujemy płatności „z góry”.

3. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu.

Do każdego wniosku podchodzimy w sposób indywidualny. Nie korzystamy z gotowych szablonów, a każde proponowane przez nas rozwiązanie jest nastawione na jak najwyższą skuteczność. Pracując nad wnioskiem o dotacje na szkolenia, stawiamy na wyjątkowość danej firmy, ponieważ wiemy z doświadczenia, że jest to najefektywniejsze, a jednocześnie najbardziej uczciwe podejście.

Dotacje na szkolenia — z nami to proste!

Etap I

Złożenie wniosku o dotacje na szkolenia poprzedza proces weryfikacji. Sprawdzamy, czy Twoja firma może wziąć udział w konkursie wniosków. Jeśli nie ma ku temu przeciwwskazań i Twoje przedsiębiorstwo spełnia określone wymagania, możesz przejść dalej!

Etap II

Określamy cele dofinansowania. Dotacje na szkolenia dotyczą najczęściej zakupu środków trwałych, maszyn, usług doradczych lub pojazdów.

Etap III

We wniosku o dotację na szkolenia umieszczamy wymagane informacje. Jest to kluczowy etap polegający na zebraniu niezbędnych danych w jednym dokumencie.

Etap IV

Jeśli dotacja na szkolenia została Ci przyznana, zostaje Ci tylko podpisanie umowy oraz otrzymanie przyznanych środków.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń i dowiedz się więcej

    Nowa firma


      Rozwój działalności