Biznesplan Gabinet medycyny estetycznej

49,0089,00

GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan gabinet medycyny estetycznej – pracuj na własny rachunek

 

Aktualnie dbanie o własne zdrowie nie ogranicza się tylko do sportu i zdrowego jedzenia. Ważna jest również kondycja psychiczna, wpływa na nią oczywiście wiele czynników, ale dla mnóstwa osób priorytetowy znaczenie ma wygląd. Gabinet medycyny estetycznej może pomóc osiągnąć wymarzoną sylwetkę, proporcjonalne kontury twarzy, czy pozbyć się zmarszczek. Wiele osób szuka takich usług, dlatego własny gabinet medycyny estetycznej to dobry pomysł na biznes. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Gabinet medycyny estetycznej.

 

Gabinet medycyny estetycznej – plan biznesowy

 

Jednak dobre chęci i zapał do pracy to nie wszystko. Żeby osiągnąć sukces, trzeba najpierw sporo się namęczyć i wykonać żmudną pracę. W przypadku zakładania własnej firmy takim etapem jest składanie wniosków, rejestrowanie firmy i dopełnianie wszelkich formalności. Możesz sobie pomóc w jednej z najważniejszych części, czyli składania wniosku o dofinansowanie. Opracowaliśmy dokumenty gabinetu medycyny estetycznej, które zawierają wszelkie potrzebne wnioski, potrzebne do skutecznego ubiegania się o dotację w urzędzie lub banku. Komplet dokumentów został opracowany przez grupę specjalistów. Doświadczenie i wiedza to nie puste słowa, ale realne wartości, które potwierdzają setki pozytywnie rozpatrzonych wniosków o dotację.

Plan biznesowy dla działalności gospodarczej w medycynie obejmuje takie dokumenty jak: informacje o wnioskodawcy, analizę rynku oraz konkurencji, rachunek zysków i strat oraz działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności. Kosztorys gabinetu medycyny estetycznej jest ważną kwestią w całym biznesplanie. Szczegółowo przedstawione informacje pozwolą pokazać urzędnikom lub osobom w banku, że jesteś wiarygodnym przedsiębiorcą, który potrafi przewidzieć przyszłość swojej firmy.

 

Gabinet medycyny estetycznej – czy warto?

 

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w naszym pakiecie. Analiza gabinetu medycyny estetycznej to zestaw opracowań przeznaczony nie tylko dla urzędu lub banku, lecz także dla Ciebie. Dowiesz się z niego, ile kosztuje wyposażenie gabinetu medycyny estetycznej i jakiej kwoty przychodu możesz się spodziewać. Te wszystkie informacje pozwolą Ci określić, czy gabinet medycyny estetycznej się opłaca.

Biznesplan GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny gabinet medycyny estetycznej. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Mikołowie.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług medycyny estetycznej. Zabiegi będą odbywały się w przeznaczonym do tego gabinecie. Będą świadczone następujące usługi: zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, botoks – wygładzanie zmarszczek, wypełnianie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym, igłową mezoterapię skóry, karboksyteraspię – kontrolowane wstrzykiwanie pod skórę dawek co2, peelingi medyczne, konsultacje dietetyczne z doborem suplementacji, masaże relaksacyjne.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (7 stron, ok   1 500 wyrazów)

– biznesplan (25 stron, ok 6 800 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • Informacje o wnioskodawcy
 • Kalkulacja wszystkich kosztów związanych z podjęciem działalności, z uwzględnieniem źródeł finansowania wraz z szczegółową specyfikacją
 • Uzasadnienie celowości wydatków
 1. BIZNESPLAN
 • dane dotyczące bezrobotnego
 • opis planowanej działalności gospodarczej
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • analiza rynku
 • rynek
 • dostawcy
 • klienci
 • konkurencja
 • promocja
 • planowane ceny jednostkowe produktów i usług oraz polityka cenowa
 • analiza swot
 • analiza finansowa
 • rachunek zysków i strat 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: MIKOŁÓW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (7 stron, ok   1 500 wyrazów) oraz biznesplan (25 stron, ok 6 800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360