Biznesplan Mobilne studio urody

49,0089,00

MOBILNE STUDIO URODY
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Jak stworzyć biznesplan dla mobilnego studio urody?

Pragniesz działać w branży beauty, ale nie wiesz, w jaki sposób podjąć się zagadnień związanych z biurokracją? Pamiętaj o tym, że niekoniecznie Ty musisz przygotować dokumenty. Mobilne studio urody to popularna działalność, a my wiemy, jak opracować biznesplan, który pomoże Ci w zdobyciu dofinansowania.

 

Biznesplan na mobilne studio urody – jak założyć tego typu działalność?

Samo założenie działalności gospodarczej nie jest skomplikowanym zagadnieniem. Większym problemem może być brak wystarczających środków na pokrycie początkowych kosztów. Wówczas warto postawić na przemyślany, merytoryczny i dobrze napisany biznesplan. Mobilne studio urody skupia się na usługach takich jak pielęgnacja ciała, stylizacja paznokci, manicure, pedicure, stylizacja rzęs, makijaż dzienny, wieczorowy, a także innych, modnych i popularnych zabiegach. W ramach planu biznesowego zawarte są takie tematy jak analiza marketingowa, plan organizacyjny, plan strategiczny, analiza strategiczna SWOT, streszczenie projektu i wiele innych informacji, które są kluczowe w procesie przyznawania dofinansowania przez Powiatowy Urząd Pracy. Jeśli zależy Ci na tym, aby zaprezentować się jako osoba, która udźwignie ciężar tego typu biznesu, zdecydowanie skorzystaj z naszego biznesplanu. Mobilne studio urody może być sposobem na dodatkowy zarobek lub pracę angażującą większość Twojego czasu i przynoszącą Ci sporo satysfakcji.

 

Czy mobilne studio urody się opłaca?

Skoro ustaliliśmy już jak otworzyć mobilne studio urody, trzeba przejść do aspektu rentowności takiego przedsięwzięcia. Zainteresowanie tego typu usługami bardzo wzrosło w ostatnim czasie. Zastanówmy się jednak, czy w perspektywie czasu, takie przedsięwzięcie będzie wciąż opłacalne. Wydaje się, że pewne trendy nie znikną szybko z rynku. Wygoda kosmetycznych usług mobilnych doceniana jest przez wielu klientów z całej Polski. Pomimo ich lokalnego charakteru, obecnie nie ma obaw co to tego, że przestaną być one w cenie.

 

Biznesplan mobilne studio urody

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEGO STUDIA URODY ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własne mobilne studio urody . Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Rybniku.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego studia urody. Miejscem świadczenia usług będzie lokal klienta. Kontakt z klientem będzie odbywał się poprzez telefon oraz Internet.  Klienci będą obsługiwani we własnym domu. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy, Stylizacja rzęs np. Rzęsy jedwabne 1:1, 2:1; Rzęsy kaszmirowe 1:1, 2:1,; Russian Volume; Hollywood Volume, Makijaż dzienny, wieczorowy, glow make up, ślubny + makijaż próbny. Ze względu na charakter prowadzonej działalności usługi są kierowanie  na  rynek  lokalny.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (9 stron, ok   1 700 wyrazów)

– Biznesplan (14 stron, 2 400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 •  szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 1. BIZNESPLAN
 • Streszczenie projektu przedsięwzięcia
 • Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
 • Plan strategiczny projektu
 • Plan techniczny
 • Analiza marketingowa
 • Plan organizacyjny
 • Analiza finansowo – ekonomiczna
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Mobilny Salon Depilacji 

MIASTO: RYBNIK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (9 stron, ok   1 700 wyrazów) oraz Biznesplan (14 stron, 2 400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360