Biznesplan Salon kosmetyczny / solarium

55,0089,00

SALON KOSMETYCZNY /  SOLARIUM 
PKD GŁÓWNE
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 216 Kategoria: Tagi: ,

Jak otworzyć salon kosmetyczny i solarium?  

Jeśli chcesz otworzyć własny biznes w sektorze beauty, warto skorzystać z dofinansowania w ramach programu rozwoju obszarów wiejskich. Dzięki wsparciu Unii Europejskiej możesz cieszyć się wysokiej jakości sprzętem i środkami na stawianie pierwszych kroków w tej perspektywicznej branży. Zobacz nasz produkt – Biznesplan Salon kosmetyczny / Solarium 

 

Dofinansowanie programu rozwoju obszarów wiejskich – wniosek, biznesplan i kosztorys na salon kosmetyczny lub solarium

Kompletny pakiet dokumentów, w którym zawierają się wszystkie niezbędne informacje na temat działalności, której planujesz się podjąć, to pierwszy krok do założenia skutecznie prosperującej firmy. Skorzystaj z naszegobiznesplanu dla salonu kosmetycznego i solarium, dzięki któremu łatwiej będzie Ci pozyskać środki konieczne do rozpoczęcia działalności gospodarczej. W ramach tego przedsięwzięcia możesz wykonywać zabiegi henny, regulacji brwi i rzęs, manicure, pedicure, zabiegi na twarz – np. z użyciem kwasu hialuronowego, botolift, zabiegi z witaminą C, mikrodermabrazję, oxybrazję, czy peeling kawitacyjny, albo zabieg z mikronizowaną algą i depilacje woskiem. Tak szeroki zakres prac wykonywanych w gabinecie sprawi, że szybko zdobędziesz zainteresowanie klientów. Nasz biznesplan dla salonu kosmetycznego i solarium przewiduje także aspekt konkurencyjności, analizy SWOT i kosztorysu. Jest to merytorycznie sporządzona dokumentacja, która zdecydowanie przyczyni się do tego, że będziesz postrzegany jako osoba zaangażowana, doświadczona, mająca pojęcie o prowadzeniu działalności i warta wsparcia dofinansowaniem.

 

Czy warto otworzyć własny salon kosmetyczny i solarium?

Biznesplan dla salonu kosmetycznego i solarium to źródło wiedzy na temat potencjału danego przedsięwzięcia. Nie tylko dla organu udzielającego wsparcia finansowego, ale także dla Ciebie. Dzięki temu możesz ocenić, w jakim stopniu Twoja inicjatywa jest zagrożona przez konkurencję. Ponadto, w jaki sposób prezentuje się Twój kosztorys, a także, na czym powinno Ci zależeć w trakcie rozwoju – jaki kierunek wybrać. Jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli, salon kosmetyczny z solarium zdecydowanie może zapewnić Ci dogodne warunki do życia pod kątem finansów.

 

Biznesplan Salon kosmetyczny / solarium

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE SALONU KOSMETYCZNEGO,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny salon kosmetyczny. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Programu rozwoju obszarów wiejskich.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu salonu kosmetycznego. W ofercie znajdą się zabiegi z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, leczniczej i upiększającej. Będą to następujące zabiegi: henny brwi i rzęs wraz z regulacją, manicure, pedicure, zabiegi na twarz (kwas hialuronowy, botolift, zabieg z wit. C, mikrodermabrazja, oxybrazja, peeling kawitacyjny), peeling całego ciała, zabieg z mikronizowaną algą, debilacje woskiem. Dodatkowym zabiegiem będą usługi solarium. Gabinet będzie otwarty 6 dni w tygodniu w godzinach 9.00 – 18.00. Sprzedaż będzie prowadzona w kanale bezpośrednim dla klientów indywidualnych w lokalu w godzinach otwarcia.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Biznesplan (22 stron, ok   5800 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. BIZNESPLAN:
 • Informacje dotyczące podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy
 • Informacje dotyczące zasobów lub kwalifikacji posiadanych przez podmiot ubiegający się o przyznanie pomocy niezbędnych ze względu na przedmiot operacji, którą zamierza realizować
 • Potencjał, wykształcenie i doświadczenie podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy (dot. operacji w zakresie rozwijania działalności gospodarczej)
 • Posiadane zasoby, które będą wykorzystane do prowadzonej działalność gospodarczej
 • Stan przygotowań do podjęcia/rozwijania działalności gospodarczej i jej wykonywania
 • Wskazanie celów pośrednich i końcowych, w tym zakładanego ilościowego i wartościowego poziomu sprzedaży produktów lub usług
 • Cele pośrednie i końcowe operacji oraz motywy realizacji operacji
 • Zakładany ilościowy i wartościowy poziom sprzedaży produktów / usług / towarów
 • Opis wyjściowej sytuacji ekonomicznej podmiotu ubiegającego się o przyznanie pomocy
 • Opis planowanej operacji – ogólne informacje o planowanej działalności gospodarczej
 • Analiza marketingowa
 • Oferta – charakterystyka produktu / usługi / towaru
 • Klienci
 • Rynek
 • Dystrybucja i promocja
 • Konkurencja na rynku
 • Analiza silnych i słabych stron działalności, jej zagrożeń i możliwości (SWOT)
 • Analiza SWOT
 • Analiza ryzyk związanych z działalnością i rozwiązań alternatywnych Planowany zakres działań niezbędnych do osiągnięcia celów pośrednich i końcowych
 • Etapy realizacji operacji
 • Źródła finansowania operacji
 • Zakres rzeczowo-finansowy operacji
 • Zestawienie przewidywanych wydatków niezbędnych do realizacji operacji planowanych do utworzenia miejsc pracy.
 • Projekcja finansowa dla operacji
 • Prognoza poziomu cen i wielkości sprzedaży
 • Rachunek zysków i strat
 • Wskaźnik rentowności sprzedaży

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Mobilny Salon Depilacji

MIASTO: OLKUSZ
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  Program rozwoju obszarów wiejskich.
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (19 stron, ok   6000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360