Biznesplan Mobilny salon kosmetyczny

49,0089,00

MOBILNA KOSMETYCZKA
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Mobilny salon kosmetyczny – bycie przedsiębiorcą się opłaca

Mobilne usługi kosmetyczne zyskują coraz większą popularność. Jest to rozwiązanie, po które chętnie sięgają osoby zapracowane. Dlatego odpowiedź na pytanie, „czy mobilny salon kosmetyczny się opłaca?” jest jak najbardziej twierdząca. Wystarczy załatwić kilka formalności, aby stać się właścicielem własnej firmy świadczącej usługi mobilnej kosmetyczki. Zapoznaj się z naszym produktem – Biznesplan Mobilny salon kosmetyczny.

 

Mobilny salon kosmetyczny – dokumenty, które są potrzebne do uruchomienia biznesu

Aby rozpocząć świadczenie usług mobilnego salonu kosmetycznego, niezbędne jest przygotowanie obszernej dokumentacji. To przede wszystkim wniosek, który przybliża do uzyskania środków finansowych na rozpoczęcie własnego biznesu, ale także biznesplan. W planie biznesowym mobilnego salonu kosmetycznego powinny znaleźć się takie informacje jak streszczenie projektu i ogólna charakterystyka przedsięwzięcia, plan strategiczny i analiza marketingowa, plan organizacyjny, analiza finansowo-ekonomiczna oraz liczne kalkulacje kosztów, przychodów, itp. Jest to niełatwe zadanie dla młodego przedsiębiorcy, dlatego dobrze skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca.

 

Jak zarobić w branży beauty? Mobilny salon kosmetyczny gwarancją wysokich zarobków

Wypełniając dokumentację według wzoru gotowego biznesplanu mobilnego salonu kosmetycznego, zaoszczędzisz sporo czasu, a także nerwów i stresu, jakich możesz zaznać w Urzędzie Pracy. Dodatkowo zdobędziesz wiedzę nie tylko teoretyczną o biznesie, ale również tę cenniejszą – praktyczną. Dowiesz się, jakie zagrożenia i ryzyka mogą Cię spotkać podczas prowadzenia interesu, poznasz cienie i blaski własnej działalności gospodarczej, a także przygotujesz się na różne sytuacje, kiedy Twoje zyski nie będą satysfakcjonujące. Przyłóż się do opracowania analizy mobilnego salonu kosmetycznego i nie daj się zaskoczyć niespodziewanym potknięciom. Po zatwierdzeniu biznesplanu i wniosku o dotację możesz zacząć rozwijać swój własny mobilny salon kosmetyczny i podbijać branżę beauty.

 

Mobilny salon kosmetyczny

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ŚWIADCZĄCEJ USŁUGI MOBILNEJ KOSMETYCZKI,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek oraz biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność świadczącą usługi mobilnej kosmetyczki. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Złotoryi.

Dokumentacja dotyczy działalności zajmującej się świadczeniem  usług kosmetycznych. Jest to mobilna kosmetyczka. Usługi będą wykonywane u klienta. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 strony, ok  4 700 wyrazów)

– biznesplan (24 strony, ok  4 000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. wniosek:
 • dane wnioskodawcy
 • opis planowanej działalności
 • przewidywana analiza finansowa przychodów i kosztów działalności – należy wypełnić poniższe zestawienie kosztów i przychodów
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 1. biznesplan
 • streszczenie projektu przedsięwzięcia.
 • ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
 • plan strategiczny projektu.
 • plan techniczny
 • analiza marketingowa
 • plan organizacyjny
 • analiza finansowo – ekonomiczna
 • podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Mobilny salon depilacji

MIASTO: ZŁOTORYJA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (16 strony, ok  4 700 wyrazów), BIZNESPLAN (24 strony, ok  4 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360