Biznesplan Salon kosmetyczny

49,0089,00

SALON KOSMETYCZNY
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan dla salonu kosmetycznego – jakie dokumenty należy przygotować?

Jak otworzyć biznes w branży beauty? Możliwości jest wiele! Zdecydowanie warto podpierać się fachową wiedzą i dokumentacją, która pomoże Ci pokonać biurokratyczne zawiłości. Dowiedz się, dlaczego warto zdobyć dofinansowanie na salon kosmetyczny. Biznesplan, kosztorys i odpowiednie wyposażenie to klucz do sukcesu! Poznaj nasz produkt – Biznesplan Salon Kosmetyczny.

 

Jak otworzyć własny salon kosmetyczny? Biznesplan otwiera nowe możliwości

Fachowy, merytoryczny i bogaty w informacje biznesplan salonu kosmetycznego to podstawowy dokument, który pozwoli Ci na osiągnięcie sukcesu w tym sektorze. Jest to z jednej strony zbiór informacji dla Powiatowego Urzędu Pracy, czyli instytucji, która może wesprzeć Cię finansowo w tym przedsięwzięciu. Z drugiej strony jest to ogrom danych dla Ciebie. Każdy skuteczny biznes zaczyna się od biznesplanu. Salon kosmetyczny należy do sektora beauty, gdzie panuje zażarta konkurencja. Prowadząc taki biznes, liczy się więc skuteczny sposób zarządzania swoim środkami, ponieważ dobrze zaplanowane przedsięwzięcia dają spore zyski. Biznesplan salonu kosmetycznegozawiera m.in. analizę SWOT, kosztorys, wniosek, analizę konkurencji, informacje na temat perspektywy rozwoju, opis działań marketingowych, kalkulację kosztów, specyfikację wydatków i wiele innych ważnych danych.

 

Czy salon kosmetyczny się opłaca?

Kosztorys i biznesplan salonu kosmetycznego pokaże Ci, jaki potencjał drzemie w Twoim przedsięwzięciu. Jeśli interesuje Cię działalność polegająca na oferowaniu zabiegów kosmetycznych, takich jak stylizacja paznokci, manicure, pedicure, zabieg parafinowy, czy podstawowe zabiegi na ciało, pamiętaj o tym, że aktualnie zapotrzebowanie na takie usługi jest spore. Sektor beauty wciąż się rozwija, dlatego zaangażowanie się w niego w tym momencie daje perspektywę sporych korzyści w przyszłości – nawet jeśli znacząco się on zmieni. Biznesplan salonu kosmetycznego sprawi, że łatwiej będzie Ci kontrolować swój rozwój, a także rywalizować z innymi graczami na rynku. Natomiast maksymalizacja szans na otrzymanie dofinansowania to kolejny krok w kierunku stworzenia dobrze prosperującego biznesu.

 

SALON KOSMETYCZNY

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI KOSMETYCZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi kosmetyczne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Cieszynie

Działalność będzie polegała oferowaniu usług kosmetycznych. Oferta będzie kierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Klienci będą obsługiwani w lokalu.. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych z zakresu kosmetyki twarzy, dłoni i stóp, takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy. Salon będzie otwarty na początku prowadzenia działalność od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty  10 – 14.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 stron, ok   5 700 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane osobowe bezrobotnego, absolwenta cis lub kis
 • wniosek o przyznanie środków
 • opis planowanej działalności-biznesplan
 • opis podjętych działań na rzecz realizacji zamierzonej działalności
 • lokalizacja i jej wpływ na rozwój firmy
 • charakterystyka produktu / usługi z uwzględnieniem jego popytu na rynku, strategii cenowej oraz opis całości czynności związanych z wykonaniem usługi, forma rozliczenia podatku dochodowego z urzędem skarbowym
 • przewidywana grupa odbiorców produktu/usługi
 • opis konkurencji
 • opis dostawców, kontrahentów
 • działania marketingowe
 • plan rozwoju firmy
 • analiza finansowa przedsięwzięcia
 • prognozowany rachunek wyników
 • kalkulacja całości kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wkładu własnego.

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Przedłużanie Włosów 

MIASTO: CIESZYN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek  (26 stron, ok   5 700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360