Biznesplan Usługi kosmetyczne / salon kosmetyczny

49,0089,00

USŁUGI KOSMETYCZNE / SALON KOSMETYCZNY 
PKD GŁÓWNE
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan dla usług kosmetycznych i salonu kosmetycznego

Sektor usługowy związany z branżą beauty w Polsce przeżywa prawdziwy rozkwit. Stań się jego częścią. Jak to zrobić? Na start potrzebne Ci będzie dofinansowanie. Możesz pozyskać je dzięki biznesplanowi dla usług kosmetycznych i salonu kosmetycznego z naszej strony. Zapoznaj się z naszym produktem – Biznesplan Usługi kosmetyczne / salon kosmetyczny.

 

Biznesplan Usługi kosmetyczne / salon kosmetyczny – co musi zawierać?

Jeśli zastanawiasz się, jak zarejestrować i otworzyć salon kosmetyczny lub usługi kosmetyczne, na pewno doszła do Ciebie wiadomość o konieczności stworzenia adekwatnego biznesplanu. W planie biznesowym dla usług kosmetycznych i salonu kosmetycznego muszą znaleźć się informacje na temat potencjalnej konkurencji, Twojego zapotrzebowania na wyposażenie, rodzajów usług wykonywanych w ramach salonu, a także analizę SWOT, kosztorys, komplet wniosków – to naprawdę spora ilość dokumentów. Usługi kosmetyczne w salonie kosmetycznym, które wykonywane są w ramach zaprojektowanego biznesplanu to podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, stylizacja paznokci, manicure, pedicure, zabiegi parafinowe i inne popularne, konwencjonalne zabiegi kosmetyczne. Jeśli więc jesteś osobą, której zależy na rozwijaniu swoich zainteresowań w kierunku branży beauty – zdecydowanie zachęcamy Cię do skorzystania z naszego biznesplanu dla usług kosmetycznych i salonu kosmetycznego. Jeśli obawiasz się, że czynniki losowe mogą zaburzyć funkcjonowanie takiej instytucji, pamiętaj, że biznesplan ten obejmuje także mobilne usługi kosmetyczne – dzięki temu trafisz do klientów niezależnie od np. zakazu prowadzenia działalności tego typu.

 

Odkryj w sobie przedsiębiorcę – czy otworzenie salonu usług kosmetycznych jest opłacalne?

Czy warto otworzyć salon kosmetyczny i mobilne usługi kosmetyczne? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób i równie wiele sobie na nie odpowiada – takich usług przybywa, a konkurencja rośnie w siłę. To bardzo perspektywiczny sektor, dlatego wkrocz w niego już teraz!

 

USŁUGI KOSMETYCZNE / SALON KOSMETYCZNY

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI KOSMETYCZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi kosmetyczne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Mysłowicach.

Działalność będzie polegała na oferowaniu usług kosmetycznych. Oferta będzie kierowana niemal wyłącznie do klientów indywidualnych. Klienci będą obsługiwani w lokalu, przed przystąpieniem do wykonywania usługi będziemy konsultować zabieg z klientem. Niewielka część klientów (10-20%) będzie obsługiwana mobilnie, będą to głównie osoby starsze oraz stali klienci. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych z zakresu kosmetyki twarzy, dłoni i stóp, takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy. Salon będzie otwarty na początku prowadzenia działalność od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty będzie otwarty 10 – 14.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (38 stron, ok   9400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • rozeznanie rynku
 • główni potencjalni odbiorcy produktu lub usługi
 • główni dostawcy,  usługodawcy
 • analiza rynku – konkurenci
 • charakterystyka planowanej działalności
 • szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, które zamierza pan/ pani prowadzić
 • cel i motywy planowanego założenia działalności
 • w jaki sposób działalność gospodarcza będzie konkurencyjna w stosunku do już istniejących
 • planowany kierunek rozwoju działalności (co zamierzamy osiągnąć, opisać cele najbliższe, krótkoterminowe (do 5 lat), oraz długoterminowe (cel, na który pracuje się przez wiele lat)
 • opis działań marketingowych
 • analiza swot
 • kalkulacja wydatków uruchomienia działalności gospodarczej
  w ramach środków własnych
 • szczegółowa specyfikacja zakupów w ramach wnioskowanych środków z europejskiego funduszu społecznego/ funduszu pracy
 • charakterystyka ekonomiczno – finansowa przedsięwzięcia

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Niestacjonarne Usługi kosmetyczne 

MIASTO: MYSŁOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (38 stron, ok   9400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360