Biznesplan Salon fryzjersko-kosmetyczny

99,00149,00

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY 
PKD GŁÓWNE
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 219 Kategoria: Tagi: ,

Salon fryzjersko-kosmetyczny – czy warto w niego inwestować? 

Jeśli pragniesz otworzyć wszechstronną działalność gospodarczą związaną z sektorem beauty – mamy coś specjalnie dla Ciebie. Dzięki naszemu biznesplanowi na salon fryzjersko kosmetyczny możesz uzyskać niezbędne środki potrzebne do ruszenia z wymarzonym przedsięwzięciem! Zapoznaj się z naszym produktem – Biznesplan Salon fryzjersko-kosmetyczny.

 

Biznesplan salon fryzjersko-kosmetyczny – dlaczego warto postawić na sprawdzoną dokumentację?

Jeśli zależy Ci na pozyskaniu dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy, konieczne jest przedstawienie odpowiedniej dokumentacji, w której zawarty jest kosztorys, biznesplan i wniosek. Salon fryzjersko-kosmetyczny to działalność gospodarcza dosyć perspektywiczna w dobie gwałtownego rozwoju sektora usługowego w Polsce. Jednak sprawia to także pewne problemy – konkurencja jest mocniejsza, musisz więc przygotować skuteczny projekt – biznesplan, który przekona urząd, że to właśnie Ty masz otrzymać dofinansowanie. Dokumenty dla salonu fryzjersko-kosmetycznego dostępne na naszej stronie zostały opracowane w sposób merytoryczny, szczegółowy i precyzyjny. Dzięki nim masz większe szanse na to, by otrzymać spore dofinansowanie dla Twojej działalności. Usługi, które świadczyć będzie salon fryzjersko-kosmetyczny zgodnie z naszym biznesplanem to m.in. mycie, strzyżenie, koloryzacja, ondulacja, zagęszczanie włosów metodą keratynową i „japońską”, a także komputerowy dobór fryzury i koloru, makijaż i masaż głowy oraz żelowanie płytki paznokcia, manicure japoński i nakładanie lakieru hybrydowego.

 

Jak założyć salon fryzjersko-kosmetyczny?

Salon fryzjersko-kosmetyczny to działalność gospodarcza, która w PKD widnieje pod oznaczeniem 96.02.Z. Samo złożenie wniosku o wpis do PDK dostarcza niektórym pewnych problemów, a co dopiero przygotowanie pełnej dokumentacji dla urzędników z PUP. Biznesplan dla salonu fryzjersko-kosmetycznego pozwoli Ci na uzyskanie wsparcia na zakup odpowiednich narzędzi do prowadzenia działalności. By móc wynająć lokal, uiścić wszelkie biurokratyczne opłaty i zacząć działać, konieczne są przede wszystkim środki finansowe.

 

SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE GABINETU FRYZJERSKO-KOSMETYCZNEGO ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć gabinet fryzjersko-kosmetyczny. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bytomiu.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu salonu fryzjersko-kosmetycznego który będzie oferował usługi pięlęgnacyjno-upiększające. Salon będzie prowadzony na terenie Bytomia. W ofercie znajdzie sie szeroki zakres podstawowych usług fryzjerskich takich jak mycie, strzyzenie, koloryzacja, trwała ondulacja na produktach ekologicznych oraz przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą keratynową i mniej znaną metodą „japońską”. Oferta będzie wzbogacona z biegiem czasu o komputerowy dobór fryzury i koloru jak równiez makijażu oraz masaż głowy. W ofercie usług znajdzie sie także żelowanie płytki paznokcia oraz nakładanie lakieru hybrydowego w szerokiej gamie kolorystycznej i zdobieniu w połaczeniu z manicure japońskim.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (27 stron, ok   7000 wyrazów)

– Biznesplan (30 stron, ok  5000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • analiza rynku dostawców
 • analiza rynku odbiorców
 • jak pan(i) zamierza reklamować swoją działalność
 • czy w rejonie przyszłej działalności istnieją firmy i osoby zajmujące się taką samą działalnością
 • kalkulacja kosztów
 • specyfikacja wydatków do poniesienia
 • przewidywane efekty ekonomiczne
 • Rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów
 1. BIZNESPLAN:
 • Streszczenie projektu przedsięwzięcia.
 • Ogólna charakterystyka przedsiębiorstwa
 • Plan strategiczny projektu.
 • Plan techniczny
 • Analiza marketingowa
 • Plan organizacyjny
 • Analiza finansowo – ekonomiczna
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Mobilny Salon Depilacji 

MIASTO: BYTOM
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (27 stron, ok   7000 wyrazów) oraz Biznesplan (30 stron, ok  5000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360