Biznesplan Usługi kosmetyczne

49,0089,00

USŁUGI KOSMETYCZNE 
PKD GŁÓWNE
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 218 Kategoria: Tagi: ,

Czy inwestycja w usługi kosmetyczne się opłaca

Zastanawiasz się, jak otworzyć salon kosmetyczny? Masz pomysł, ale nie wiesz, czy uda Ci się zdobyć środki na jego realizację? Nasz biznesplan dla usług kosmetycznych sprawi, że Twoja inicjatywa może zmienić się w rzeczywistość. Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem – Biznesplan Usługi Kosmetyczne 

 

Dlaczego warto wybrać biznesplan na własne usługi kosmetyczne?

Kiedy myślisz o założeniu działalności, masz pewien obraz w głowie, jak ma to wyglądać. Skuteczne przedstawienie założeń planu w Urzędzie Pracy może skutkować otrzymaniem dofinansowania. Jednak dokumentacja niewiele ma wspólnego z wyobrażeniami. Dokumenty na salon kosmetyczny lub działalność mobilną muszą zawierać kompletny zasób pism. Biznesplan, wniosek, kosztorys – to wszystko wymaga sporej dozy zaangażowania. Plan biznesowy dla usług kosmetycznych to rozwiązanie, które pozwoli Ci odłożyć biurokrację na drugi tor i skupić się na tym, co jest ważne – czyli na Twoim hobby lub sposobie na zarobek. Własne usługi kosmetyczne i praca dla branży beauty to coś, czym interesuje się wiele osób w tym momencie. Dlatego musisz się wyróżnić. Przedstawić plan, który zawiera bardzo szczegółowe i precyzyjne informacje. Zaprezentuj się jako osoba, która wie, czego chce i czego potrzebuje, by to osiągnąć. W biznesplanie dla usług kosmetycznych znajdują się takie dane jak analiza SWOT, opis działań marketingowych, analiza konkurencji, planowany kierunek rozwoju na kolejne lata, dane dotyczące wnioskodawcy, analiza finansowa i wiele innych niuansów. Zawierając to w jednej, schludnej formie, masz większe szanse na powodzenie w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Zobacz także: Jak napisać plan marketingowy? 

Czy opłaca się otworzyć własne usługi kosmetyczne?

Jeśli posiadasz odpowiednie umiejętności, a jedynym, co blokuje Cię przed podjęciem się prowadzenia działalności w tej branży, jest brak środków, wybierz nasz profesjonalny biznesplan dla usług kosmetycznych. Dzięki niemu z pewnością przybliżysz się do realizacji swoich pasji. Szczególnie że są one dosyć opłacalne – pomimo dużej konkurencji, usługi kosmetyczne wciąż są w cenie!

 

USŁUGI KOSMETYCZNE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI KOSMETYCZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć kosmetyczne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Działalność będzie polegała na oferowaniu usług kosmetycznych. Oferta będzie kierowana wyłącznie do klientów indywidualnych. Klienci będą obsługiwani w lokalu. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy. Salon będzie otwarty na początku prowadzenia działalność od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty będzie otwarty 10 – 14.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, ok   4700 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • planowany kierunek rozwoju firmy
 • analiza rynku konkurencji
 • opis działań marketingowych
 • potencjalni dostawcy
 • potencjalni odbiorcy
 • analiza swot
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku
 • planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej – planowany
 • całkowity koszt przedsięwzięcia
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej –
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Usługi Fryzjerskie

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (18 stron, ok   4700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360