Biznesplan mobilne studio kosmetyczne

99,00149,00

MOBILNA KOSMETYCZKA
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 72 Kategoria: Tagi: ,

Czy mobilne studio kosmetyczne się opłaca? Przekonaj się, konstruując plan biznesowy

Osoby, które zastanawiają się, jak otworzyć mobilne studio kosmetyczne, w pierwszej kolejności powinny zbudować plan biznesowy. Nie jest to jednak proste zadanie, szczególnie dla młodych przedsiębiorców, którzy nie mieli wcześniej styczności z tworzeniem wniosku o przyznanie pomocy na podjęcie działalności gospodarczej i biznesplanu. Zapoznaj się z naszym produktem – Biznesplan mobilne studio kosmetyczne.

 

Mobilne studio kosmetyczne – czy warto budować od podstaw własny biznes?

Własna działalność gospodarcza jest doskonałą opcją dla osób, które nie chcą być niezależne od innych. Ponadto mają na siebie lepszy pomysł albo jest to jedyny sposób na komfortowe warunki pracy. Oferowane przez nas dokumenty są niebagatelnym ułatwieniem w opracowaniu wniosku dla osoby niepełnosprawnej o pozyskanie środków na stworzenie mobilnego studia kosmetycznego. Poprawnie uzupełniona dokumentacja daje szansę na uzyskanie nawet siedemdziesięciu tysięcy złotych dotacji. W skład dokumentów mobilnego studia urody wchodzą m.in. formularz de minimis, plan projektu i wniosek.

 

Usługi mobilnego studia kosmetycznego – branża beauty oferuje wiele korzyści

Gotowy plan biznesowy mobilnego studia kosmetycznego umożliwia stworzenie perfekcyjnego biznesplanu. Wzorując się na ułożonym przez eksperta przykładzie, opracujesz wniosek i dokumentację, która przekona Urząd Pracy o tym, że jesteś osobą odpowiedzialną i zorganizowaną. Dzięki temu bez problemu uzyskasz dotację. Przygotowanie opisu i celu projektowanego przedsięwzięcia, przeprowadzenie analizy SWOT, a także wykonanie kalkulacji wszelkich wydatków i wpływów będzie dla Ciebie błahostką. Biznesplan mobilnego studia kosmetycznego, który sporządził profesjonalista, daje Ci pewność poprawności aspektów merytorycznych i formalnych. Przechodząc przez poszczególne punkty planu, dowiesz się również sporo o samej specyfice branży, w której zamierzasz się obracać. O potencjalnych zagrożeniach, a także korzyściach, jakie niesie ze sobą prowadzenie działalności gospodarczej w branży beauty.

 

Biznesplan mobilne studio kosmetyczne, jak go napisać i od czego zacząć?

Poniżej  znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ MOBILNĄ KOSMETYKĄ, TE DOKUMENTY UŁATWIĄ TOBIE PRZYGOTOWANIE WNIOSKU O DOTACJĘ Z URZĘDU PRACY NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI JAKO MOBILNA KOSMETYCZKA. OFEROWANY WNIOSEK TO WNIOSEK OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ŚRODKI Z PFRON.

Wniosek oraz biznes plan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z kosmetyką. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów do każdego urzędu pracy.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Warszawie (dotacja PFRON)

Dokumenty pozwoliły osobie aplikującej na otrzymanie dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 63800,00 zł.

Działalność polega na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego studia urody. Miejscem świadczenia usług jest lokal klienta. Miejscem wykonywania działalności jest biuro i magazyn znajdujący się w lokalu mieszkalnym.

W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: podstawowe zabiegi pielęgnacyjne na ciało oraz ciało oraz stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

Konkurencyjność oferowanych usług opiera się głównie na jakości wykonania oraz profesjonalnym podejściu do klienta. O wysokiej jakości usług klienta będą zapewniać świadectwa ukończonych kursów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– wniosek ( 2 strony, 900  słów)

– formularz de minimis

– plan projektu (33 stron, 7 900 słów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK
 • Dane o wniosku
 • Dane ewidencyjne wnioskodawcy
 • Dane dotyczące wnioskowanej pomocy
 • Wyszczególnienie kosztów i wydatków do sfinansowania
 1. BIZNESPLAN
 • informacja o wnioskodawcy,
 • opis projektowanego przedsięwzięcia,
 • opis działalności gospodarczej,
 • cel przedsięwzięcia,
 • klient planowanego przedsięwzięcia,
 • lokalizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • organizacja planowanej działalności gospodarczej,
 • działania organizacyjne, reklamowe i promocyjne,
 • analiza swot,
 • kalkulacja miesięcznych wpływów i wydatków,
 • kalkulacja planowanych wydatków inwestycyjnych związanych z uruchomieniem działalności gospodarczej oraz uzasadnienie,

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan usługi kosmetyczne 

MIASTO: WARSZAWA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY, PFRON
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK (2 STRONY, 900 SŁÓW), PLAN PROJEKTU ( 33 STRONY, 7900 SŁÓW), FORMULARZ DE MINIMIS.

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360