Biznesplan Salon fryzjerski

39,0089,00

SALON FRYZJERSKI
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – Fryzjerstwo i kosmetyka

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 161 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan salon fryzjerski – czy działalność w sektorze beauty się opłaca?

Zastanawiasz się, jak otworzyć salon fryzjerski? Zależy Ci na otrzymaniu dofinansowania, ale nie wiesz, czy poradzisz sobie z biurokracją? Biznesplan dla salonu fryzjerskiego z naszej strony to wrota dla ciekawych inicjatyw i pozyskania dodatkowych środków na szybki rozwój działalności.

 

Biznesplan dla salonu fryzjerskiego – dlaczego warto postawić na sprawdzone rozwiązania

Biznesplan dla salonu fryzjerskiego jest dokumentem dość zawiłym. Zawarte są w nim wszelkie istotne informacje na temat charakteru usług świadczonych w gabinecie, danych wnioskodawcy, specyfikacji wydatków, kosztorysu, planu przychodów i kosztów, a także wszelkie inne kwestie biurokratyczne. Fachowo stworzony biznesplan dla salonu fryzjerskiego zapewni Ci możliwość przedstawienia swojego wniosku w sposób kompleksowy. Pokażesz tym samym, że wiesz, w jaki sposób operować środkami, znasz specyfikę rynku, a także rozumiesz swoją konkurencję. Te walory mogą przełożyć się na pozytywny odbiór administracji z Powiatowego Urzędu Pracy. Uzyskane dofinansowanie pozwoli Ci na zakup odpowiedniego sprzętu, poczynienie pierwszych opłat i wstępną realizację celów z biznesplanu. Salon fryzjerski to dosyć popularna działalność, wiele osób ubiega się o dofinansowanie w tym sektorze – musisz się więc wyróżnić.

 

Gotowy plan biznesowy dla salonu fryzjerskiego pozwoli Ci określić, co się opłaca, a na co uważać w trakcie prowadzenia działalności

Plan biznesowy dla salonu fryzjerskiego to dokument, który kierowany jest do Urzędu Pracy, ale jest także istotny dla Twoich działań w ramach danego przedsięwzięcia. Jeśli zależy Ci na tym, aby wszystkie aspekty związane z czynnikami ryzyka, sposobami konkurowania, marketingiem i innymi istotnymi sprawami związanymi z Twoim sukcesem były spisane w jednym miejscu – to również rozwiązanie dla Ciebie. Umiejętne wdrożenie biznesplanu dla salonu fryzjerskiego zbliży Cię do uzyskania sporych korzyści finansowych z takiej działalności. Pamiętaj, że w biznesie liczy się to, aby tworzyć przedsięwzięcia w oparciu o solidne podstawy.

 

Biznesplan Salon fryzjerski

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI FRYZJERSKIE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny salon fryzjerski. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług fryzjerskich. Usługi będą świadczone wyłącznie stacjonarnie w salonie. Będą świadczone przede wszystkim następujące usługi: strzyżenie, koloryzacja włosów, zabiegi pielęgnacji włosów, czesanie fryzur okazjonalnych.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (10 stron, około 2 900  wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • krótkie uzasadnienie ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej
  • dodatkowe informacje  o  wnioskodawcy
  • opis projektowanego  przedsięwzięcia; ocena   rynku  i konkurencji
  • planowane przychody  i  koszty  w  skali  miesiąca  i
  • specyfikacja wydatków niezbędnych  do  uruchomienia  działalności
  • charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan usług przedłużania włosów

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (10 strony, ok   2 900  wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360