Biznesplan Mobilna stylizacja paznokci

49,0089,00

MOBILNA STYLIZACJA PAZNOKCI 
PKD GŁÓWNE
96.02.Z – Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Mobilna stylizacja paznokci – rozwiń skrzydła w branży beauty

Usługi kosmetyczne z dojazdem to coraz popularniejsza forma działalności. Dowiedz się, jak uzyskać dofinansowanie na mobilną stylizację paznokci, a także czy biznes tego typu przyniesie Ci określone korzyści finansowe. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Mobilna Stylizacja Paznokci

 

Biznesplan dla mobilnej stylizacji paznokci – dlaczego warto postawić na sprawdzoną i gotową dokumentację?

Przydział środków z dofinansowania jest zależny od wielu czynników. Jednak biznesplan, kosztorys i odpowiednio napisany wniosek to klucz do tego, by otrzymać pieniądze na start działalności. Powiatowy Urząd Pracy ma wspierać te osoby, których przedsięwzięcie ma szansę na dobre funkcjonowanie. Dlatego musisz przekonać odpowiednie jednostki, że to właśnie Twój pomysł ma szansę powodzenia. Biznesplan na mobilną stylizację paznokci musi obejmować wiele różnych kwestii. Istotne jest to, jakie wyposażenie będzie konieczne dla powodzenia Twojego przedsięwzięcia, jak wyglądają koszty i potencjalne zyski, jak zamierzasz rywalizować z konkurencją, szczerą analizę SWOT, która pokaże, że dostrzegasz czynniki ryzyka i wiele innych elementów dokumentacji. Mobilna stylizacja paznokci to działalność, która trafia do coraz większego grona odbiorców. Dlatego, żeby przekonać do siebie odpowiednie organy, musisz zaprezentować biznesplan merytoryczny, precyzyjny i stworzony zgodnie z oczekiwaniami Powiatowego Urzędu Pracy. Nie jest to proste – dlatego zakup gotowych dokumentów na mobilną stylizację paznokci może być kluczem do sukcesu. Opracowywane są one przez profesjonalistów, którzy doskonale rozumieją nie tylko specyfikę Twojego zajęcia, ale także danego regionu.

 

Czy mobilna stylizacja paznokci się opłaca?

Skoro już wiemy, jak założyć działalność związaną z mobilną stylizacją paznokci, zastanówmy się, czy ma to sens. W tym momencie otworzenie takiego biznesu ma spore perspektywy. Rośnie zapotrzebowanie na usługi wykonywane w domu. Wynika to ze specyfikacji naszego codziennego funkcjonowania. W przyszłości pewnie odczujemy lekki spadek zainteresowania mobilną stylizacją paznokci, jednak wciąż jest to bardzo perspektywiczna branża.

 

MOBILNA STYLIZACJA PAZNOKCI

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEJ KOSMETYCZKI ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi mobilnej kosmetyczki. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Będzinie.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu usług kosmetycznych – mobilnego studia urody. Miejscem świadczenia usług będzie lokal klienta. Kontakt z klientem będzie odbywał się poprzez telefon oraz Internet.  Klienci będą obsługiwani we własnym domu. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług kosmetycznych takich jak: stylizacja paznokci – zdobienie, przedłużanie, rekonstrukcja, manicure (klasyczny, hybrydowy), pedicure, zabieg parafinowy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (47 stron, ok   12 500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
 • dane dotyczące rynku i konkurencji
 • charakterystyka potencjalnych klientów
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza swot
 • kalkulacja kosztów
 • związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także:  Biznesplan Mobilna Kosmetyczka 

MIASTO: BĘDZIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (47 stron, ok   12 500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360