Biznesplan Pilot wycieczek / instruktor narciarstwa 2021 - PDF, Doc i DocxBiznesplan Pilot wycieczek / instruktor narciarstwa 2021 - PDF, Doc i Docx

Biznesplan Pilot wycieczek / instruktor narciarstwa

49,0089,00

PILOT WYCIECZEK / INSTRUKTOR NARCIARSTWA
PKD GŁÓWNE:
79.90.A – Działalność pilotów wycieczek i przewodników turystycznych

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan pilot wycieczek – sprawdź, na czym polega prowadzenie tej działalności

 

Nasz biznesplan pilot wycieczek pozwoli Ci uzyskać informacje niezbędne do skutecznego prowadzenia własnego przedsiębiorstwa, czyli czerpania satysfakcjonujących zysków. Wiadomości zawarte w naszym planie biznesowym pozwolą Ci ocenić, czy bycie pilotem wycieczek się opłaca, a także jak otworzyć biznes w turystyce. Pakiet obejmuje także wniosek o dofinansowanie, który zwiększy Twoje szanse w procesie ubiegania się o dotację firmy.

 

Turystykajak zarobić na pilotowaniu wycieczek?

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak założyć skuteczny biznes w turystyce oraz czerpać satysfakcjonujące zyski z pilotowania wycieczek, sięgnij po nasz biznesplan. Pilotowanie wycieczek to usługi pożądane niemal w każdym rejonie kraju. Dodatkowym atutem jest to, że nie musisz mieszkać w konkretnej lokalizacji, wystarczą Ci uprawnienia do wykonywania zawodu, aby oprowadzać klientów po zabytkach i atrakcjach turystycznych.

Aby Twoje usługi zdobywały popularność, potrzebny jest dobry biznesplan pilotowanie wycieczek. Wybierając nasz pakiet, w którym znajduje się także wniosek o dofinansowanie, zdobędziesz informacje niezbędne do skutecznego reklamowania swoich usług, umiejętnej rywalizacji z konkurencją oraz zainteresowaniem klientów cechą szczególną pakietu świadczeń.

Następnie zapoznaj się z opisem przedsięwzięcia. Zawarliśmy w nim informacje na temat charakteru Twojej działalności. Pilotowanie wycieczek będzie obejmowało świadczenia takie jak m.in.: oprowadzanie klientów po atrakcjach turystycznych na terenie całej Polski oraz instruktaż narciarski w polskich i zagranicznych kompleksach górskich.

 

Jak rozpocząć działalność w turystyce? Uzyskaj dofinansowanie

 

Nasz pakiet zawiera także wniosek o dofinansowanie. Dzięki niemu zdobędziesz fundusze, potrzebne do zakupu na przykład wyposażenia. Usługi takie jak pilot wycieczek i instruktor narciarstwa powinny być wykonywane za pomocą jakościowego sprzętu. Środki na jego zakup uzyskasz za sprawą naszego wniosku. Dokumenty zostały odpowiednio opracowane. Dzięki temu unikniesz komplikacji związanych z uzupełnianiem luk we wniosku, co jest częstym przypadkiem w sytuacji, gdy początkujący przedsiębiorca decyduje się na jego samodzielne opracowanie.

 

Biznesplan PILOT WYCIECZEK / INSTRUKTOR NARCIARSTWA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI PILOTA WYCIECZEK A DODATKOWO INSTRUKTORA NARCIARSTWA, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zajmować się pilotowaniem wycieczek. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Planowana działalność będzie polegała na pilotowaniu i oprowadzaniu wycieczek turystycznych nie tylko po terytorium woj. Śląskiego, ale też całej Polsce.  Świadczenie usług w roli opiekuna oraz instruktora narciarskiego w polskich (sezon zimowy) i zagranicznych (sezon letni) kurortach. Poza sezonem turystycznym świadczone będą usługi jako rezydent oraz instruktor narciarski w kurortach.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (23 stron, ok   7700 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • planowany kierunek rozwoju firmy
 • analiza rynku konkurencji
 • opis działań marketingowych
 • potencjalni dostawcy
 • potencjalni odbiorcy
 • sezonowość
 • analiza swot
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku
 • planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (23 stron, ok   7700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360