Biznesplan Restauracja fast-food

49,0089,00

RESTAURACJA FAST-FOOD
PKD GŁÓWNE:
56.10.A – Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 193 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan restauracja fast-food – załóż własną firmę

Nasz biznesplan restauracja fast–food pozwoli Ci dowiedzieć się, jak rozpocząć działalność w gastronomii. Pakiet zawiera wiadomości na temat najważniejszych kwestii, przy zakładaniu własnej firmy. To informacje dotyczące finansów, marketingu, a także strategii, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Całość dopełnia wniosek o dofinansowanie, spełniający aktualne wymagania urzędów.

 

Jak otworzyć restaurację fast food? Sprawdź nasz biznesplan

W naszym planie biznesowym restauracja fast food umieściliśmy wiadomości, które pozwolą Ci przekonać się, jak rozpocząć działalność w gastronomii i czy restauracja fast food się opłaca. Jednym z najważniejszych elementów naszego pakietu jest kosztorys. Restauracja fast food może być opłacalną inwestycją. Jednak każdy ma inne wymagania związane z finansami. Biznesplan restauracja fast food zawiera zestawienie przychodów oraz kosztów do poniesienia, które będą towarzyszyć Twojej działalności.

Kolejnym elementem jest analiza SWOT. Restauracja fast food jak każda inna działalność, ma swoje mocne i słabe strony, a prowadzenie firmy wiąże się z wieloma szansami i zagrożeniami. Z naszego pakietu dowiesz się wszystko na ten temat. Łącząc tę wiedzę ze skrupulatnie przygotowanym kosztorysem, będziesz mógł ocenić, czy restauracje fast – food się opłaca, a także jak otworzyć biznes w gastronomii, aby zarabiać krocie.

Restauracja fast foodczy warto ubiegać się o dofinansowanie?

Sporządzenie wniosku o dofinansowanie nie jest łatwym zadaniem. Dlatego warto wybrać sprawdzone rozwiązania i oszczędzić czas na wizytach w urzędzie. Nasz pakiet obejmuje wniosek o dotację dla restauracji fas food. Pozytywnie rozpatrzony, zapewni zastrzyk gotówki i pozwoli Ci nadać dynamizmu rozwojowi przedsiębiorstwa oraz zakupić na przykład niezbędne wyposażenie gastronomiczne. Własna restauracja fast – food to dobry pomysł na biznes. Wybierz naszą profesjonalną ofertę i pomóż sobie w uzyskaniu dofinansowania.

RESTAURACJA FAST- FOOD

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE RESTAURACJI TYPU FAST-FOOD ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć restaurację typu fast-food. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu działalność usługowej w branży gastronomicznej. Prowadzenie placówki gastronomicznej – Restauracji typu fast food. Działalność  będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym na terenie Katowic. Na początku prowadzenia działalności lokal będzie otwarty w godzinach: 14.00-23.00 (poniedziałek – piątek), 15.00-00.00 (sobota- niedziela), wynika to z godzin w jakich w okolicy pojawiają się potencjalni klienci. W ofercie będą znajdowały się zarówno dania typu fast food oraz dania domowe. Będą to: kebab, zapiekanki, hot-dogi, frytki, kebab, zupy (rosół, żurek, barszcz czerwony, zupy sezonowe), obiady (schabowy z ziemniakami, bigos, pierogi itd.), tosty.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, ok   5 300 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • opis przedsięwzięcia
 • miejsce wykonywania działalności
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • analiza rynku, na którym firma zamierza działać oraz konkurencyjność oferowanego produktu, usługi, towaru
 • planowany kierunek rozwoju firmy
 • plany zatrudnienia
 • analiza rynku konkurencji
 • opis działań marketingowych
 • potencjalni dostawcy
 • potencjalni odbiorcy
 • czy popyt na produkt / usługę będzie podlegał sezonowym zmianom?
 • analiza swot
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z pup w ramach dofnansowania

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek  (18 stron, ok   5 300 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360