Biznesplan Burgerownia

49,0089,00

BURGEROWNIA
PKD GŁÓWNE:
56.10.A – Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

BURGEROWNIA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE BURGEROWNI, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną burgerownie. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletną dokumentację do projektu „Wsparcie w starcie”.

Działalność będzie polegała prowadzeniu działalności w branży gastronomicznej. Prowadzenie placówki gastronomicznej – burger baru. Działalność  będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym zlokalizowanym na terenie Gliwic, na terenie dzielnicy centrum w pobliżu rynku miasta. Na początku prowadzenia działalności lokal będzie otwarty w godzinach: 12.00-23.00 (poniedziałek – piątek), 15.00-00.00 (sobota- niedziela), wynika to z godzin w jakich w okolicy pojawiają się potencjalni klienci. W ofercie będą znajdowały się zarówno burgery oraz dodatki. Dodatkowo będę oferowała ciepłe napoje – herbatę, kawę, oraz napoje zimne i piwo. Dodatkowym uzupełnieniem będzie karta drinków.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 stron, ok   5700 wyrazów)

 

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
  • opis przedsięwzięcia (jaka działalność, co będzie wytwarzane/ sprzedawane/ oferowane/rodzaj usług, docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców, forma sprzedaży, zasięg, konkurencja, główne założenia, sezonowość) oraz cel pożyczki
  • planowane przychody
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów
  • planowane koszty
  • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów
  • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

 

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: WSPARCIE W STARCIE
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (16 stron, ok   5700 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360