Biznesplan Restauracja

49,0089,00

RESTAURACJA
PKD GŁÓWNE:
56.10.A – Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 192 Kategoria: Tagi: ,

Własna restauracja to Twoje marzenie? Wybierz nasz pakiet

Jeżeli chcesz otworzyć restaurację, wybierz nasz plan biznesowy. Umieściliśmy w nim najważniejsze informacje, dotyczące działalności o tym profilu. To dane, takie jak kosztorys, plan marketingowy oraz ogólny opis przedsięwzięcia. Z tym zestawem informacji, dowiesz się jak otworzyć biznes w gastronomii. Pakiet zawiera także wniosek o dofinansowanie. Sprawdź, co zawiera nasz biznesplan restauracja i załóż zyskowną firmę.

 

Restauracja – skuteczny plan biznesowy. Dowiedz się, jak rozpocząć działalność w gastronomii

Z naszego pakietu dowiesz się, jak otworzyć restaurację. Te informacje znajdują się m.in. w opisie przedsięwzięcia. Według niego Twoja firma będzie świadczyć usługi gastronomiczne takie jak m.in.: dania obiadowe oraz napoje ciepłe i gorące. Kolejnym elementem jest kosztorys. Restauracja powinna świadczyć usługi przy pomocy specjalistycznych akcesoriów gastronomicznych. Z naszego biznesplanu uzyskasz informacje, ile kosztuje wyposażenie. Restauracjabędzie generować przychody, a także koszty. To wszystko również umieściliśmy w kosztorysie. Następnie zapoznaj się z wiadomościami, które zawiera analiza SWOT. Restauracja ma swoje słabe i mocne strony, a prowadzenie takiej działalności wiąże się z szansami i zagrożeniami, do których należy się odpowiednio przygotować.

 

Biznesplan restauracjaczy warto założyć taki biznes?

Restauracja to biznes, który jest ryzykowny i wymagający dużej troski i wkładu pracy właściciela. Jednak satysfakcja z prowadzenia własnego lokalu gastronomicznego, to coś, czego nie da się opisać słowami. Aby upewnić się w tym, czy warto rozpocząć swoją przygodę z gastronomią, warto przygotować dobry biznesplan i realizować jego założenia.

Dlaczego nazwaliśmy nasz plan biznesowy skutecznym? Ponieważ to nie tylko sucha kalkulacja kosztów oraz analiza, lecz także plan marketingowy i finansowy, który pozwoli Ci dowiedzieć się, jak rywalizować z konkurencją, czym przyciągnąć uwagę klienta i jak ułożyć strategię ekonomiczną na kolejne lata działalności. Z tymi informacjami będziesz mógł osiągnąć zamierzone cele.

Biznesplan RESTAURACJA

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WŁASNEJ RESTAURACJI ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć restaurację. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu działalności usługowej. Będzie to lokal świadczący usługi gastronomiczne. Prowadzenie placówki gastronomicznej – małej gastronomii. Działalność  będzie prowadzona w punkcie stacjonarnym, w ścisłym centrum na głównej ulicy w mieście. Wszystkie dania będą przygotowywane z dbałością o ich jakość, dania obiadowe będą przygotowywane „jak w domu”.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, ok   3600 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy:
  • dodatkowe informacje  o  wnioskodawcy
  • opis projektowanego  przedsięwzięcia;    ocena   rynku  i   konkurencji
  • analiza finansowa
  • specyfikacja wydatków niezbędnych  do  uruchomienia  działalności.
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy
  • planowane przychody  i  koszty  w  skali  miesiąca  i  roku

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek  (18 stron, ok   3600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360