Biznesplan Food truck

55,0089,00

FOOD TRUCK
PKD GŁÓWNE:
56.10.B – Ruchome placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 150 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan food truck – dowiedz się, na czym polega prowadzenie własnej firmy

Marzysz o własnym biznesie i chcesz w końcu pracować na własny rachunek wedle swoich zasad? Biznesplan food truck jest dla Ciebie doskonałym wyjściem. „Restauracja na kółkach” zyskuje coraz większą popularność. Wystarczy kochać gotowanie i mieć dobry plan biznesowy.

 

Własna restauracja mobilna – jak otworzyć działalność w gastronomii? Odpowiedź znajdziesz w naszym biznesplanie

Opracowania, które zawiera biznesplan food truck, obfitują w szczegóły na temat kwestii finansowych oraz ogólnego charakteru Twojej przyszłej działalności. Bardzo pomocny jest kosztorys firmy, takiej jak food truck. Znajdują się w nim dokumenty opisujące przychody i wydatki, które będzie generować Twoja firma. Dzięki temu możesz określić, czy food truck się opłaca. Drugim ważnym aspektem jest strategia marketingowa. Za jej sprawą dowiesz się, w jaki sposób będziesz mógł skutecznie rywalizować z konkurencją, czym charakteryzują się Twoi przyszli klienci, a także jaka cecha szczególna zapewni Ci rozpoznawalność na tle innych przedsiębiorstw, oferujących te same usługi. To wszystko zawiera biznesplan food truck.

 

Food truck i jego plan biznesowy to także zestaw informacji, które pozwolą Ci dowiedzieć się, jakie świadczenia wykonasz w ramach realizowania usług. W zakres Twoich obowiązków będzie wchodziło przygotowywanie prawdziwych i smacznych zapiekanek oraz gorących i zimnych napojów. Całość uzupełnia oferta obejmujące przygotowywanie świeżo wyciskanych soków.

 

Food truck – skuteczny wniosek zapewni dofinansowanie

Pakiet obejmuje także wniosek o dofinansowanie. Został on sporządzony tak, aby przedstawić Ciebie i Twoją firmę jako wiarygodne przedsięwzięcie, z jasnym planem, a także zabezpieczeniem przed zagrożeniami, towarzyszącymi prowadzeniu działalności o tym charakterze. Te kwestie znacząco wpływają na decyzję o przyznaniu dofinansowania, dlatego warto zdecydować się na naszą ofertę. Załóż firmę food truck i ciesz się własną firmą.

FOOD TRUCK

JEŻELI PLANUJESZ OTWORZYĆ FOOD TRUCK’A ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek oraz biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny punkt gastronomiczny w postaci food trucka. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Wałbrzychu.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług gastronomicznych w postaci prawdziwych i smacznych zapiekanek oferowanych w food truck’u. Uzupełnieniem oferty będą świeżo wyciskane soki oraz kawa. Food truck będzie rozstawiany w atrakcyjnym miejscu: w okolicy Centrum handlowego, okazjonalnie będą to inne lokalizacje na terenie miasta. Działalność będzie prowadzona na terenie powiatu wałbrzyskiego oraz miasta Wałbrzych, w przypadku większych imprez swoim zasięgiem będzie obejmowała teren całego województwa.  Okazjonalnie na różnego rodzaju imprezach: festynach, eventach, koncertach, zlotach food trucków. Food truck będzie przemieszczał się zgodnie z kalendarzem imprez (zwłaszcza w okresie letnim).

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (6  stron, ok   1 800 wyrazów)

– biznesplan (14 stron, 4 600 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • Wnioskodawca
 • Dane dotyczące podejmowanej działalności
 • Kalkulacja łącznych kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródeł ich
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia z dofinansowania w ramach Funduszu Pracy

2. BIZNESPLAN:

 • dane wnioskodawcy
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • plan marketingowy
 • opis produktu / usługi
 • charakterystyka rynku
 • konkurencja na rynku
 • sprzedaż i promocja
 • prognoza przychodów
 • plan inwestycyjny
 • aktualne zdolności wytwórcze
 • informacja o planowanej inwestycji
 • sytuacja ekonomiczno-finansowa
 • uproszczony bilans
 • rachunek zysków i strat
 • harmonogram rzeczowo – finansowy inwestycji

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz również inne nasze biznesplany z kategorii gastronomia 

MIASTO: WAŁBRZYCH
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (6  stron, ok   1 800 wyrazów) oraz biznesplan (14 stron, 4 600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360