Biznesplan Bar fast-food

55,0089,00

BAR FAST-FOOD
PKD GŁÓWNE:
56.10.A – Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 196 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan bar fast-food – Twój pomysł na firmę

Pakiet biznesplan bar fast food pomoże Ci dowiedzieć się, jak otworzyć biznes w gastronomii. Zawiera informacje niezbędne do tego, aby zdobyć odpowiedni zakres wiedzy, w kontekście prowadzenia własnego przedsiębiorstwa o tym profilu – finansach, marketingu i „know-how”. To wszystko wzbogaciliśmy o wniosek o dofinansowanie, który będziesz mógł złożyć w urzędzie.

 

Bar fast food i plan biznesowy, który pomoże odnieść Ci sukces

Nasz biznesplan bar fast food zawiera informacje, które są niezbędne do prawidłowego otwarcia, a także prowadzenia firmy o tym profilu. Szczegółowo opisany kosztorys, pozwoli ocenić, czy bar fast food będzie opłacalnym przedsięwzięciem. Zespół specjalistów wycenił koszty prowadzenia działalności – wydatków na personel, materiały oraz wyposażenie. Bar fast food jest często opłacalną inwestycją, dlatego zawarli w nim również przychody. Porównując to zestawienie, będziesz mógł ocenić, czy bar fast food się opłaca.

Bar fast food obejmuje także informacje na temat strategii marketingowej – charakterystykę klienta, konkurencji, cechy wyróżniające Twoją firmę na tle innych i plan rywalizacji na rynku gastronomicznym. To bardzo pomocne dane, które pozwalają ocenić, jak wygląda prowadzenie firmy o tym charakterze, a także jak skutecznie otworzyć biznes w gastronomii.

 

Bar fast food. Czy warto ubiegać się o dofinansowanie?

Zdecydowanie tak. Dofinansowanie z urzędu pozwoli Ci szybko rozpocząć działalność i zakupić, na przykładwyposażenie. Firma bar fast food może uzyskać dotację, która pozwoli nadać dynamizmu jej rozwojowi. Do tego jest potrzebny dobrze sporządzony wniosek o dofinansowanie. Znajdziesz go w naszym pakiecie. Spełnia on wszelkie wymogi związane z formalnościami i może być uzupełniony zgodnie z Twoim osobistymi wymaganiami. Został sporządzony w taki sposób, aby zwiększyć prawdopodobieństwo przydzielenia dotacji akurat Tobie. Dzięki temu znacznie zwiększysz swoje szanse na uzyskanie dofinansowania i przyspieszysz rozwój swojego interesu.

 

Biznesplan BAR FAST-FOOD

JEŻELI PLANUJESZ OTWORZYĆ BAR FAST-FOOD,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć bar fast-food. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Będzinie.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu baru fast-food. Klienci będą składali zamówienia, następnie będą przygotowywane potrawy. Posiłek będzie można zjeść na miejscu, przed lokalem gdzie będą znajdowały się krzesła i stolik pod zadaszeniem) lub zabrać na wynos. Będą oferowane dwie kategorie produktów: dania domowe oraz fast-food. W ofercie będą znajdowały się zarówno dania typu fast food oraz dania domowe. Będą to: zapiekanki, hot-dogi, frytki, kebab, kurczak z rożna, bułki z boczkiem, zupy (rosół, żurek, barszcz czerwony, zupy sezonowe), obiady (schabowy z ziemniakami, bigos, pierogi itd.), tosty, gofry, naleśniki (na słodko i słono). Dodatkowo będą w  ofercie ciepłe napoje – herbata, kilka rodzajów kawy. Tym co będzie wyróżniało bar na rynku będzie oferta kurczaków z rożna.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 stron, ok   7 400 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży (rodzaju planowej działalności gospodarczej)
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
 • planowane zatrudnienie pracowników w okresie pierwszych 2 lat prowadzenia działalności gospodarczej, w tym rodzaje stanowisk pracy, liczba pracowników i rodzaj umowy
 • charakterystyka potencjalnych klientów (odbiorców produktów, towarów lub usług), główne grupy klientów, uzasadnienie popytu
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia (analiza swot)
 • proponowana forma zabezpieczenia zwrotu dofinansowania
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej, oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków wykazanych w załączniku nr 2 do niniejszego wniosku o dofinansowanie
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej (w skali pierwszego i drugiego roku prowadzenia działalności gospodarczej)
 • oświadczenia wnioskodawcy

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BĘDZIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (26 stron, ok   7 400 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360