Biznesplan Przyczepa gastronomiczna

49,0089,00

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA
PKD GŁÓWNE:
56.10.B – Ruchome placówki gastronomiczne

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 169 Kategoria: Tagi: ,

Skorzystaj z profesjonalnego biznesplanu przyczepa gastronomiczna i załóż własną firmę

Biznesplan przyczepa gastronomiczna to szereg dokumentów sporządzonych przez profesjonalistów, którzy wiedzą dokładnie, jak powinien wyglądać doskonały plan biznesowy. Korzystając z takiego wzorca, z pewnością osiągniesz sukces w branży gastronomicznej.

 

Biznesplan przyczepa gastronomiczna – co zawiera pakiet?

Dokumenty, jakie znajdują się w pakiecie to, opracowania związane z ekonomią, marketingiem i dokładnym opisem Twojego przyszłego przedsiębiorstwa. Pierwszy element opisuje kosztorys. Przyczepa gastronomiczna generuje spore przychody i wydatki. Aby mieć lepszy obraz tego, na co możesz liczyć w kwestiach finansowych, zapoznaj się z naszym profesjonalnym zestawieniem.

Drugim elementem biznesplanu przyczepa gastronomiczna jest strategia marketingowa. Przyczepa gastronomiczna to coraz popularniejsza alternatywa dla tradycyjnej stacjonarnej restauracji. Dobrym sposobem na podjęcie skutecznej rywalizacji z konkurencją jest wybranie cechy szczególnej Twojego przedsięwzięcia. Własny biznes – przyczepa gastronomiczna z dobrą strategią marketingową będzie widocznym punktem na mapie przedsiębiorstw, które świadczą usługi z zakresu gastronomii. Trzecią kwestią, którą zawiera nasz biznesplan przyczepa gastronomiczna, jest opis działalności. Oferta firmy przyczepa gastronomiczna będzie opierać się głównie na menu obejmującym m.in.: hamburgery, frytki belgijskie i kebaby.

 

Przyczepa gastronomiczna – dobry plan biznesowy to nie wszystko, co znajdziesz w naszym pakiecie

Nasz pakiet obejmuje również wniosek o dofinansowanie. Spełnia on wszelkie wymogi urzędów, które przyznają dotacje dla firm. Z nim będziesz mógł ubiegać się o konkretną kwotę, a po uzyskaniu dotacji kupisz, na przykład niezbędne i bardzo kosztowne wyposażenie. Przyczepa gastronomiczna to dobry pomysł na biznes. Nasz biznesplan pozwoli Ci się dowiedzieć, czy przyczepa gastronomiczna się opłaca i jak otworzyć biznes w gastronomii, aby odnieść sukces.

PRZYCZEPA GASTRONOMICZNA

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI GASTRONOMICZNE W FOOD TRUCKU ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny foodtruck z gastronomią. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług gastronomicznych w postaci prawdziwych hamburgerów, kebabów, frytek belgijskich i jednego dania wg. własnej receptury oferowanych w mobilnej przyczepie. Uzupełnieniem oferty będą świeżo wyciskane soki, gofry oraz kawa. Okazjonalnie produkty będą oferowane na różnego rodzaju imprezach: festynach, eventach, koncertach, zlotach food trucków. Przyczepa będzie przemieszczała się w weekendy zgodnie z kalendarzem imprez (zwłaszcza w okresie letnim).

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 strony, ok   5 900 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • stan techniczny lokalu
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności:
 • plan marketingowy
 • charakterystyka dostawców
 • charakterystyka konkurencji
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu
 • proponowane sposoby wejścia na rynek
 • plan finansowy działalności
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • analiza swot
 • podsumowanie

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (26 strony, ok   5 900 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360