Biznesplan DIY Ozdoby / Dekoracje 2022 - Gotowe Biznesplany Biznesplan DIY Ozdoby / Dekoracje 2022 - Gotowe Biznesplany

Biznesplan DIY Ozdoby / Dekoracje

49,0089,00

DEKORACJE HAND MADE
PKD GŁÓWNE:
32.99.Z – Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan DIY Ozdoby i Dekoracje – zarabiaj na swojej pasji

 

Jeżeli jesteś osobą kreatywną, uwielbiasz tworzyć dekoracje i ozdoby własnoręcznie, nasz „Biznesplan DIY Ozdoby i Dekoracje” jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Zacznij zarabiać na swojej pasji. Rozwiń skrzydła i daj ujście swojej kreatywności!

 

Czy wykonywanie ozdób DIY się opłaca?

 

Chcąc rozpocząć własny biznes DIY ozdoby i dekoracje niezbędne będzie przygotowanie odpowiedniego wniosku. Z pewnością przyda się też biznesplan DIY ozdoby oraz kosztorys. Warto też wiedzieć, jakie wyposażenie będzie niezbędne do prowadzenia tego typu działalności gospodarczej w sektorze usług. Jeśli masz świetne zdolności manualne do tworzenia wszelkiego rodzaju ozdób, a nie wiesz jak założyć działalność gospodarczą, nie czekaj, tylko zdecyduj się na zakup gotowego wniosku oraz planu biznesowego ozdoby DIY i Dekoracje DIY przygotowanego przez naszych specjalistów. Umożliwi to nie tylko prężne wejście w działalność w usługach, lecz także pozwoli na uzyskanie dofinansowania z Urzędu Pracy.

Tworzenie ozdób i dekoracji techniką DIY to wspaniałe doświadczenie, umożliwiające nabycie nowych zdolności manualnych. Jest to zarazem sposób na rozwinięcie swojej kreatywności. Dlaczego więc nie spróbować na tym zarobić? Jeśli wszystkie Twoje dotychczasowe dzieła wykonane za pomocą techniki DIY wprawiały w zachwyt, każdego, kto je zobaczył, nie ma sensu dłużej się zastanawiać – skorzystaj z przygotowanych przez naszych specjalistów dokumentów ozdób DIY i zacznij zarabiać w sposób, jaki lubisz, jednocześnie uszczęśliwiając przy tym swoich klientów.

 

Co zawierają dokumenty ozdoby DIY przygotowane przez naszych ekspertów?

 

W przygotowanym przez naszych ekspertów biznesplanie ozdoby i dekoracje DIY znajdziesz wszelkie niezbędne formularze potrzebne do założenia działalności oraz do uzyskania dotacji z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności. Nie musisz więc trudzić się i zastanawiać, jak wypełnić skomplikowane wnioski i dokumenty, ponieważ my już zrobiliśmy to za Ciebie. Odpowiednio przygotowany kosztorys ozdób DIY pozwoli też na odpowiednią analizę finansową początkującego przedsiębiorstwa, z uwzględnieniem ryzyka, możliwościami konkurencji oraz analizą SWOT.

DEKORACJE DIY

 

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ RĘCZNYM WYKONYWANIEM OZDÓB,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność zajmującą się sprzedażą i wykonywaniem ozdób handmade. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku- Białej.

Dokumentacja dotyczy działalności polegającej na wykonywaniu wyrobów ozdobnych, elementów dekoracji wnętrz, stroików okolicznościowych. Firma będzie zajmować się ręczną produkcją ozdób różnego typu. Usługi będą skierowane głównie dla osób prywatnych ale również dla firm. Działalność będzie prowadzona w miejscu zamieszkania. Oferta będzie zawierać przede wszystkim: stroiki stołów, dekoracje flower box, stroiki nagrobne itp. Dodatkowo mogą być wykonywane produkty wg. Życzenia zamawiającego.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 strony, ok  7 000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności
 • plan marketingowy
 • opis produktu / usług
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • charakterystyka dostawców
 • charakterystyka konkurencji
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • plan finansowy działalności
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • analiza swot
 • podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Poznaj także nasz Produkt: Biznesplan Sklep z rękodziełem/ upominki DIY 

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:
-WNIOSEK  (26 strony, ok  7 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360