Biznesplan Produkcja świec z wosku pszczelego

49,0089,00

PRODUKCJA ŚWIEC Z WOSKU PSZCZELEGO
PKD GŁÓWNE:
32.99.Z – Produkcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 173 Kategoria: Tagi: ,

Dlaczego warto wybrać biznesplan produkcja świec z wosku pszczelego?

 

Jeżeli zastanawiasz się jak otworzyć biznes produkcji świec z wosku pszczelego, najpierw powinieneś pomyśleć o dobrym biznesplanie. Dzięki niemu otrzymasz dotację z urzędu lub zostaniesz pozytywnie zweryfikowany przez kredytodawcę. Możesz wykonać go samodzielnie lub skorzystać z naszej pomocy. Zawiłe procedury i warunki są często przeszkodą nie do ominięcia dla początkującego przedsiębiorcy, dlatego warto zdecydować się na drugą opcję. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Produkcja świec z wosku pszczelego.

Własny biznes produkcja wosku pszczelego

 

Wraz z zespołem specjalistów stworzyliśmy produkt, który zapewni Ci sukces w procesie przyznawania dotacji. Obszerność pakietu umożliwia również przygotowanie własnych dokumentów. Jeżeli zastanawiasz się, czy produkcja świec z wosku pszczelego się opłaca, odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. To dynamicznie rozwijająca się branża, której popularność opiera się na walorach zdrowotnych i zapachowych miodu. Produkcja świec z wosku pszczelego zapewnia zadowalającą liczbę zamówień, a w przypadku unikalnej oferty, możesz osiągnąć naprawdę mocną pozycję na rynku.

 

Co obejmuje nasz biznesplan?

 

Wniosek będzie zawierał szczegółowe informacje w formie planu, które zapewnią Ci sukces w ubieganiu się o dotację z urzędu. Plan biznesowy produkcji świec z wosku pszczelego opiera się na własnoręcznym wykonywaniu produktów, zgodnie z zasadami ekologii. Świece będą stanowiły około 70% sprzedawanych artykułów oraz różniły się formą i wymiarami. Klienci zakupią przedmioty w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Po zapoznaniu się z danymi urzędnicy będą pewni tego, że wiesz jak rozpocząć działalność i jesteś wiarygodnym, przyszłym przedsiębiorcą.

 

Produkcja świec z wosku pszczelego dokumenty

 

Formalności takie jak, na przykład odpowiedni zestaw dokumentów, to ważna kwestia. Firma, która specjalizuje sięprodukcją świec z wosku pszczelego, będzie miała dobry plan. Zawarliśmy w nim dokładny kosztorys, obejmujący przewidywany przychód, przyszłe wydatki i kierunek, w którym będzie rozwijać się Twoja działalność. Biznesplan, w połączeniu z resztą dokumentów, będzie stanowił mocną podstawę do przydzielenia dotacji.

BIZNESPLAN PRODUKCJA ŚWIEC Z WOSKU PSZCZELEGO

 

JEŻELI PLANUJESZ PRODUKOWAĆ ŚWIECE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną produkcję świec z wosku pszczelego. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Jędrzejowie.

Działalność będzie polegała na produkcji oraz sprzedaży świec z wosku pszczelego oraz węzy pszczelej z wosku. Pierwszym filarem działalności będzie własnoręczne wykonywanie świec z wosku pszczelego, będzie to wykonywanie rękodzieła użytkowego zgodnego z ideą produktów ekologicznych. Około 70% sprzedawanych produktów będą stanowiły właśnie świece z wosku pszczelego. W ofercie znajdzie się szeroka gama modeli świec, będą one różniły się między sobą zarówno kształtem jak i wielkością. Sprzedaż całego asortymentu będzie odbywała się w poprzez internet, będzie również istniała możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (22 strony, ok   6 100 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • charakterystyka planowanej działalności
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsca i źródła zaopatrzenia
 • sposób promocji i reklamy
 • analiza konkurencji.
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej
 • opis działań podjętych na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: JĘDRZEJÓW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek   (22 strony, ok   6 100 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360