Biznesplan Sklep internetowy / Import z Chin

49,0089,00

SKLEP INTERNETOWY / IMPORT Z CHIN
PKD GŁÓWNE:
47.91.Z – Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan sklep internetowy import z Chin – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy

 

Samodzielne sporządzenie biznesplanu nie jest łatwe. Efektem jest najczęściej niewiarygodne zestawienie danych i błędne przewidywania dotyczące przyszłości firmy. Jeżeli chcesz skutecznie prowadzić firmę, nie możesz popełnić tego błędu. Nasz biznesplan sklep internetowy – import z Chin zawiera najważniejsze wiadomości na temat Twojej przyszłej działalności.

Sklep internetowy – import z Chin. Zobacz, co zawiera nasz biznesplan

 

W naszym biznesplanie znajdziesz informacje na temat Twojej przyszłej działalności. Najważniejsze kwestie to strona finansowa, marketingowa i ogólny opis przedsięwzięcia. To wybrane części z obszernego pakietu. Na początku zapoznaj się z ogólnym opisem przedsięwzięcia. Dowiesz się z niego, jakie usługi będzie świadczyć Twoja firma. Sklep internetowy ma się zajmować sprzedażą artykułów sprowadzanych z Chin, głównie elektroniki – Tv Boxy, konsole retro, urządzenia Wi-Fi, a także akcesoria komputerowe. Handel będzie odbywał się poprzez witrynę internetową oraz znane witryny sprzedażowe i ogłoszeniowe.

Ważnym elementem jest także kosztorys sklepu internetowego. Za jego sprawą sprawdzisz, jakie przychody i koszty generuje taka działalność. Będziesz mógł określić, czy sklep internetowy się opłaca. Ostatnią przykładową kwestią jest strategia marketingowa. To element obszernego zestawu danych na temat rywalizacji, która Cię czeka, gdy wejdziesz na rynek elektroniki importowanej z Chin. Biznesplan sklep internetowy zawiera wiadomości na temat Twojej przyszłej konkurencji, charakterystykę klienta, a także opis cechy szczególnej, która zapewni przedsiębiorstwu rozpoznawalność.

 

Własny sklep internetowy – jak go założyć?

 

Aby założyć sklep internetowy będzie Ci potrzebny plan biznesowy. Dzięki niemu dowiesz się jak prowadzić działalność w każdej fazie. Jednak na samym początku dużym ułatwieniem będzie dofinansowanie. Uzyskasz je za sprawą dobrze sporządzonego wniosku, który także znajduje się w naszym pakiecie.

SKLEP INTERNETOWY / IMPORT Z CHIN

 

JEŻELI PLANUJESZ OTWORZYĆ SKLEP INTERNETOWY,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny sklep internetowy z produktami importowanymi z Chin. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług sklepu internetowego. Działalność będzie polegała na prowadzeniu sprzedaży internetowej poprzez portale sprzedażowe oraz ogłoszeniowe. Sprzedawane będą towary importowane z chin, głównie będzie to elektronika użytkowa m.in. TV Boxy, retro konsole, urządzenia wi-fi, akcesoria komputerowe. Dodatkowo w przyszłości sprzedaż będzie prowadzona przez sklep internetowy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (26 strony, ok   7 000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • Informacje o wnioskodawcy
 • Działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności
 • Plan marketingowy
 • Opis produktu / usług
 • Główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • Charakterystyka dostawców
 • Charakterystyka konkurencji
 • W jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • Czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom
 • Proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • Plan finansowy działalności
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • Analiza swot
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Import i Handel szkłem akrylowym

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (26 strony, ok   7 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360