Biznesplan Agent ubezpieczeniowy

49,0089,00

AGENT UBEZPIECZENIOWY
PKD GŁÓWNE:
66.22.Z – Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan agent ubezpieczeniowy – dowiedz się, jak założyć własną firmę

 

Sporządzanie biznesplanu przez młodych przedsiębiorców samodzielnie bywa zgubne w skutkach. Efektem są zwykle nieprawidłowo przedstawione informacje i problem z rozpoczęciem własnej działalności. Możesz uniknąć takiej sytuacji, jeżeli wybierzesz nasz pakiet – biznesplan agent ubezpieczeniowy i wniosek o dofinansowanie. Pierwsza część to zestaw ważnych informacji na temat Twojej przyszłej działalności, a drugi ułatwi Ci ubieganie się o dotację.

 

Agent ubezpieczeniowy – dlaczego plan biznesowy jest ważny?

 

Dobrze opracowany biznesplan agent ubezpieczeniowy to ważna kwestia w kontekście skutecznego prowadzenia działalności. Zawarte w nim informacje pomagają nie tylko na początku prowadzenia firmy, lecz także w kolejnych etapach rozwoju – realizując rozpisaną w nim strategię. Obszerny pakiet zawiera informacje ogólne, a także bardzo szczegółowe. Dlatego będziesz mógł się wiele dowiedzieć o tym, jak zostać agentem ubezpieczeniowym, świadczyć usługi na odpowiednim poziomie i czerpać z tego satysfakcjonujące zyski.

 

Kosztorys agenta ubezpieczeniowego to ważna część naszego biznesplanu. Znajduje się w nim zestawienie przychodów oraz kosztów, jakie będzie generować Twoje przedsiębiorstwo. Po zapoznaniu się z nimi będziesz mógł ocenić, czy bycie agentem ubezpieczeniowym się opłaca.

 

Kolejny element to strategia marketingowa. Nasz biznesplan – agent ubezpieczeniowy zawiera informacje, które pomogą Ci dobrze rozreklamować swoją działalność i skutecznie rywalizować z innymi przedsiębiorstwami z Twojej branży. Te wiadomości to m.in.: charakterystyka konkurencji i klienta, a także opis cechy szczególnej, która wyróżni Cię i przyciągnie uwagę. Nasz biznesplan – agent ubezpieczeniowy zawiera także informacje na temat ogólnego profilu działalności, czyli jakie usługi będziesz świadczył, a także kto i gdzie z nich skorzysta.

 

Agent ubezpieczeniowyjak otworzyć działalność profesjonalną i zawodową? Wybierz nasz pakiet.

 

Wymienione elementy, czyli kosztorys, strategia marketingowa i ogólny opis działalności, to tylko niektóre fragmenty obszernego zbioru informacji. Wybierając naszą ofertę, czyli biznesplan agent ubezpieczeniowy i wniosek o dofinansowanie będziesz mógł założyć własną firmę, skutecznie ją prowadzić, a także ubiegać się z powodzeniem o dotację.

AGENT UBEZPIECZENIOWY

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI SPRZEDAŻY UBEZPIECZEŃ, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zostać agentem ubezpieczeniowym. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bielsku-Białej.

Działalność będzie polegała na sprzedaży ubezpieczeń. Będzie to praca agenta ubezpieczeniowego. Oferowane ubezpieczenia to produkty które towarzystwa ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie. Biuro firmy będzie mieściło się pod adresem zamieszkania, w dużym stopniu zawieranie umów będzie odbywało się w domu klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (24 stron, ok   4800 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • Rodzaj planowanej działalności gospodarczej wg Polskiej Klasyfikacji Działalności
 • Posiadane predyspozycje do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • Działania podjęte na rzecz zamierzonej działalności
 • Plan marketingowy
 • Opis produktu / usług
 • główni, potencjalni odbiorcy produktu lub usług
 • charakterystyka dostawców
 • charakterystyka konkurencji
 • w jaki sposób planowana działalność będzie konkurencyjna w stosunku do istniejących o podobnym profilu?
 • czy popyt na produkt/usługę będzie ulegał sezonowym zmianom
 • proponowane sposoby wejścia na rynek, forma reklamy promocji
 • Plan finansowy działalności
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • Analiza SWOT
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: BIELSKO-BIAŁA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (24 strony, ok   4800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360