Biznesplan Catering

49,0089,00

CATERING
PKD GŁÓWNE:
56.21.Z – Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (catering)

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 107 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan catering – dowiedz się, jak otworzyć biznes w gastronomii

Biznesplan catering to świetny pomysł na skuteczne opracowanie własnego planu biznesowego. Sporządzony przez profesjonalistów daje gwarancję merytorycznej i formalnej treści, która przybliży Cię nie tylko do uzyskania dofinansowania, lecz także sporych przychodów.

 

Cateringplan biznesowy, który pomoże Ci odnieść sukces

Biznesplan catering pomoże Ci odnieść sukces, w prowadzeniu własnej firmy, niezależnie, czy oznacza to dla Ciebie duże przychody, rozpoznawalność marki, czy renomę wśród klientów. Każdy cel może być osiągnięty za pomocą naszego planu biznesowego. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. Po pierwsze kosztorys. Cateringgeneruje konkretne przychody, a prowadzenie takiej firmy wiąże się ze sporymi wydatkami. Z planu finansowego dowiesz się, czy usługi cateringowe się opłacają i czy proporcja pomiędzy zarabianymi a wydawanymi pieniędzmi Cię satysfakcjonuje.

 

Po drugie – strategia marketingowa. Firma, świadcząca usługi cateringowe, powinna mieć dobry plan. Świadczenia z tego zakresu gastronomii cieszą się dużą popularnością wśród klientów, dlatego na rynku jest wielu dostawców, którzy oferują catering. Dobry plan biznesowy powinien uwzględniać strategię marketingową, w której jest dokładnie opisane, w jaki sposób Twoje przedsiębiorstwo będzie się reklamować, jaka cecha szczególna przyciągnie uwagę klientów i jak wdrożysz plany w rzeczywistość.

Ostatnia kwestia to opis działalności. Informacje na jej temat zawiera nasz plan biznesowy. Catering będzie obejmować m.in.: serwowanie posiłków ciepłych i zimnych, deserów, a także napoje gorące.

 

Catering – złóż wniosek o dofinansowanie

Firma oferująca usługi cateringowe może starać się o dofinansowanie. Odpowiedni zastrzyk gotówki pozwoli Ci zakupić, na przykład wyposażenie. Catering powinien być świadczony z pomocą dobrego sprzętu. Dlatego warto starać się o dofinansowanie, żeby móc go zakupić lub zredukować koszty nabycia. Wniosek został opracowany zgodnie z zaleceniami urzędu. Dlatego nie musisz się martwić, że dokumenty nie spełnią wytycznych związanych z formalnościami.

Biznesplan CATERING

JEŻELI PLANUJESZ OTWORZYĆ FIRMĘ CATERINGOWĄ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną firmę cateringową. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach. 

Dokumentacja dotyczy działalności w postaci świadczenia usług cateringowych. Oferta będzie kompleksowa, będzie to: catering wegetariański oraz wegański z opcją różnych kombinacji – klient np. będzie dokonywał wyboru kaloryczności diety. Firma będzie zajmować się dostarczaniem klientowi dziennego zestawu składającego się z 5 posiłków  do domu lub pracy. W ofercie  również będzie przygotowywanie cateringów dla firm w ramach imprez okolicznościowych.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (15 stron, ok  4 000  wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

WNIOSEK:

  • – dodatkowe informacje  o  wnioskodawcy
  • – opis projektowanego  przedsięwzięcia;
    – ocena   rynku  i   konkurencji
  • – analiza   finansowa
  • – planowane przychody  i  koszty  w  skali  miesiąca  i
  • – specyfikacja wydatków niezbędnych  do  uruchomienia  działalności.
  • -charakterystyka stosunków wnioskodawcy z bankami, instytucjami finansowymi i budżetem państwa
  • – informacja na temat majątku osobistego wnioskodawcy
  • – proponowana forma zabezpieczenia ewentualnego zwrotu środków na podjęcie działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK ( 15 stron, ok  4 000  wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360