Biznesplan Escape room

49,0089,00

ESCAPE ROOM
PKD GŁÓWNE:
93.29.Z – Pozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Działalność w branży rozrywkowej – escape room

Escape room można potraktować jako nowość na polskim rynku. Nowość ta jest jednak coraz bardziej popularna, zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy szukają ciekawych pomysłów na spędzanie wolnego czasu. Jak rozpocząć działalność rozrywkową? Warto skorzystać z dotacji na start własnego biznesu. Taką pomoc finansową dla nowych przedsiębiorców oferują Powiatowe Urzędy Pracy. Aby skorzystać z dotacji, należy opracować biznesplan escape roomu, złożyć wniosek i komplet wymaganych załączników. Zadanie to może wydawać się trudne w realizacji, ale takie nie jest, jeśli skorzystasz z podpowiedzi specjalistów i ich doświadczenia w ubieganiu się o dotację.

 

Działalność rozrywkowa – jak zarobić na escape roomie?

Myśląc o tym, jak otworzyć escape room, warto zadać sobie jeszcze jedno ważne pytanie: jaki biznesplan będzie skuteczny w uzyskaniu dotacji z Urzędu Pracy? Przede wszystkim musi być to opracowanie całkowicie poprawne merytorycznie i pozbawione jakichkolwiek błędów. Aby tak się stało, warto sięgnąć po profesjonalny zestaw dokumentów „Biznesplan Escape room”. Niezwykle ważną jego cechą jest zapisanie wszystkich plików w najbardziej popularnych formatach i w ten sposób zapewnienie ich pełnej edytowalności. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na przygotowanie własnego wniosku. Jakie niezbędne do założenia escape roomu dokumenty znajdziesz w planie biznesowym? Jest to między innymi określenie przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej czy plan działań marketingowych.

 

Escape room – plan na interesujący biznes masz w zasięgu ręki

Odpowiedź na pytanie, „czy escape room się opłaca?” jest oczywiście twierdząca. Jego opłacalność mocno wzrasta w momencie skorzystania z pomocy finansowej przyznawanej przez Urzędy Pracy. Nie dość, że popyt na takie usługi jest spory, to praca zawodowa we własnym escape roomie jest na pewno niezwykle ciekawa. Sama działalność gospodarcza w branży rozrywkowej jest doskonałym pomysłem na biznes.

ESCAPE ROOM

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZENIE ESCAPE ROOMU, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą prowadzić escape room. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Będzinie.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu escape roomu- pokoju zagadek. Klient musi rozwiązać stawiane przed nim zadania lub zagadki i wyjść z pokoju w jak najkrótszym czasie. Gra nadaje się zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i dorosłych, ponieważ klient może wybrać różne poziomy trudności: łatwy, średni lub bardzo trudny. Escape room będzie otwarty od poniedziałku do niedzieli. Godziny otwarcia: 13.00-22.00. Sprzedaż będzie prowadzona w sposób bezpośredni. Klienci będą umawiali termin poprzez telefon, stronę www, fanpage, facebook, w tym czasie będzie informowani o warunkach oraz aktualnych cenach i dostępności terminów. Przy składaniu zamówienia klient będzie płacił przelewem (zaliczka 50% lub całość).

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (35 stron, ok   10 000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • zasięg terytorialny planowanej działalności gospodarczej
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
 • charakterystyka potencjalnych klientów
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza mocnych i słabych stron oraz analiza szans i zagrożeń planowanego przedsięwzięcia
 • kalkulacja kosztów
 • związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków
 • do poniesienia w ramach wnioskowanego dofinansowania
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także inne plany z naszej kategorii: Biznesplany działalność artystyczna 

MIASTO: BĘDZIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (35 stron, ok   10 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360