Biznesplan Mobilny fryzjer

39,00158,00

MOBILNY FRYZJER
PKD GŁÓWNE:
96.02.Z – fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
PKD POBOCZNE: 47.19.Z – pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 297 Kategoria: Tagi: , ,

Biznesplan mobilny fryzjer

Jeśli zastanawiasz się jakie wyposażenie należy nabyć w przypadku zajmowania się fryzjerstwem na dowóz, nie masz pewności na temat tego, w jaki sposób rozliczać swoje podatki, a także jak pozyskać odpowiednie środki na rozpoczęcie działalności – oto nasz biznesplan dla mobilnego fryzjera – z nim nie zbłądzisz realizując swoją pasję w nowych realiach. Zobacz nasz produkt – Biznesplan mobilny fryzjer. 

 

Biznesplan Mobilny fryzjer – dokumenty, których potrzebujesz

Odpowiednie dofinansowanie zapewni Ci szansę na szybki rozwój i dotarcie do dużej liczby klientów. By jednak stworzyć atrakcyjne dla PUP-u lub banku wnioski, trzeba wziąć pod uwagę naprawdę sporą ilość różnych kwestii. Biznesplan dla fryzjera mobilnego musi zawierać informacje o Tobie, opis działalności, analizę SWOT, informacje na temat potencjalnej konkurencji, wstępny kosztorys i wiele innych trudnych do określenia bez wiedzy ekonomicznej danych. Dokumenty, które potrzebne są do rozpoczęcia działalności jako fryzjer mobilny muszą być ponadto napisane odpowiednim językiem. Chcesz zaprezentować się jako osoba, która ma pomysł na biznes, wie jak go zrealizować i będziesz w stanie prezentować wartość dodaną dla organu dofinansowującego. Rzetelnie napisany biznesplan dla fryzjera mobilnego to pierwszy krok do tego, by otrzymać odpowiednie środki.

 

Jak otworzyć działalność jako mobilny fryzjer? Czy zawód jako mobilny fryzjer jest opłacalny?

Otworzenie działalności jako mobilny fryzjer wymaga złożenia odpowiednich wniosków do PKD. By móc świadczyć usługi konieczne jest jednak dysponowanie odpowiednim sprzętem i środkami – chociażby na zakup samochodu lub opłacenie paliwa. Mobilny fryzjer jest zawodem pożądanym, choć nie aż tak popularnym. Daje Ci to szansę na osiągnięcie sukcesu materialnego w branży, którą kochasz, a w której na konwencjonalnych zasadach pracuje już wielu specjalistów. Będąc mobilnym fryzjerem trafiasz także do osób, które w innych warunkach nie korzystają z usług fryzjerskich – np. niepełnosprawnych, osób starszych – grupa docelowa jest nieograniczona.

 

MOBILNY FRYZJER

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MOBILNEGO FRYZJERA, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zajmować się fryzjerstwem w formie mobilnej.  Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gdańsku.

Planowana działalność będzie polegała na oferowaniu mobilnych usług fryzjerskich. Mobilny salon fryzjerski będzie pokrywał się z ofertą stacjonarnych salonów. W ofercie znajdą się takie usługi jak: koloryzacja, (farbowanie, ombre, sombre, pasemka), strzyżenie damskie i męskie, trwałe i czesanie okolicznościowe, keratynowe prostowanie, odbudowa poprzez nakładanie odpowiednich preparatów na włosy. Usługi te będą świadczone z dojazdem do klienta. Oferta skierowana będzie do każdej grupy klientów, zarówno kobiet, mężczyzn, dzieci oraz osób starszych, niepełnosprawnych. Ze względu na komfort i elastyczność wykonywania usługi w domowym zaciszu i też niestandardowych godzinach od poniedziałku do niedzieli, klientami będą osoby zapracowane i matki z dziećmi.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (17 stron, ok   3200 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług
 • miejsce prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsca i źródła zaopatrzenia – analiza rynku dostawców
 • sposób promocji i reklamy – planowana metoda wejścia na rynek
 • analiza konkurencji
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów
 • charakterystyka ekonomiczno–finansowa przedsięwzięcia

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Przedłużanie Włosów 

MIASTO: GDAŃSK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (17 stron, ok   3200 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360