Biznesplan Montaż okien i drzwi / usługi wykończeniowe

49,0089,00

MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE
PKD GŁÓWNE:
43.31.Z – Zakładanie stolarki budowlanej
PKD POBOCZNE: 43.39.Z, 43.31.Z, 43.33.Z, 43.99.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Montaż okien i drzwi / usługi wykończeniowe – niezbędna pomoc w opracowaniu dokumentacji przedsiębiorcy

 

Wizja posiadania własnej działalności kusi wiele osób. Interesująca jest także perspektywa uzyskania dotacji na start w branży budowlanej. Pomimo tego, że sięga po nią mnóstwo przedsiębiorców, przy opracowywaniu niezbędnej do jej uzyskania dokumentacji, pojawia się niemało trudności. Ilość i forma dokumentów mogą mocno zbić z tropu. Istnieją jednak sprawdzone rozwiązania, które będą przydatne szczególnie dla początkujących w biznesie. Zobacz nasz produkt – Biznesplan Montaż okien i drzwi.

 

Własny biznes – montaż okien i drzwi – to się naprawdę opłaca!

 

Przedsiębiorcy z branży budowlanej wiedzą, jak opłacalny jest montaż okien i drzwi. Rynek wciąż oferuje sporo miejsca dla nowych firm w tym obszarze. Jak rozpocząć działalność w budownictwie? Najlepiej jest zacząć od porządnego zastrzyku gotówki, a taki gwarantuje uzyskanie dotacji. Ubiegający się o nią wiedzą, że prawidłowe uzupełnienie całej dokumentacji ma tu kluczowe znaczenie. Jak wypełnić ją rzetelnie nie mając doświadczenia w tym obszarze? Najlepiej skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań, a takim jest nasz zestaw dokumentów „Biznesplan Montaż okien i drzwi / usługi wykończeniowe”.

 

Dobrze sporządzony biznesplan jest w zasięgu Twojej ręki

 

Wiele osób zastanawia się, jak otworzyć biznes montażu okien i drzwi i jakie dokumenty są niezbędne przy rozpoczynaniu takiej działalności oraz ubieganiu się o dotację. Konieczne jest między innymi oszacowanie ryzyka działalności, analiza SWOT, kalkulacja kosztów,  czy analiza konkurencji i dokładny opis samego przedsięwzięcia. Stworzenie rzeczowych dokumentów tego typu nie jest proste dla początkujących przedsiębiorców. Dlatego opierając się na naszym zbiorze edytowalnych plików, z dużą łatwością postawisz pierwsze kroki ze swoją działalnością. Co więcej, po wszystkim sam będziesz mógł odpowiedzieć na pytanie, „jak otworzyć biznes w budownictwie?”. Odpowiesz zapewne, że z pomocą gotowych dokumentów „Biznesplan Montaż okien i drzwi / usługi wykończeniowe”.

 

MONTAŻ OKIEN I DRZWI / USŁUGI WYKOŃCZENIOWE

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI MONTAŻU OKIEN I DRZWI ORAZ ROBOTY WYKOŃCZENIOWE, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi montażu okien i drzwi oraz roboty wykończeniowe. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Będzinie.

Działalność będzie polegała na wykonywaniu usług remontowo-budowlanych. W głównej mierze będą to usługi związane z montażem okien i drzwi, remontami łazienek, poddasza, montaże podłóg, tynkowanie pomieszczeń. Główne rodzaje świadczonych usług to m.in. tynkowanie tradycyjne, tynkowanie ozdobne, uzupełnianie tynków, obróbka otworów okiennych, obróbka otworów drzwiowych, montaż drzwi zewnętrznych, kafelkowanie. Wszystkie usługi muszą być świadczone u klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (36 stron, ok   10 000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane i informacje dotyczące wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • krótkie uzasadnienie wyboru branży
 • stan przygotowania do prowadzenia działalności gospodarczej
 • dane dotyczące rynku i konkurencji
 • charakterystyka potencjalnych klientów
 • opis konkurencji
 • plan działań marketingowych
 • analiza swot
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • szczegółowa specyfikacja wydatków
 • uzasadnienie konieczności poniesienia poszczególnych wydatków
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan stolarki budowlanej / usługi budowlanej

MIASTO: BĘDZIN
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (36 stron, ok   10 000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360