Biznesplan Przewóz osób

49,0089,00

PRZEWÓZ OSÓB 
PKD GŁÓWNE:
49.39.Z – Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Przewóz osób – doskonały pomysł na własną firmę

Jeśli jesteś kierowcą, który lubi swoją pracę oraz pragnie ciągle się rozwijać, najwyższy czas postawić na własny biznes przewozu osób. Praca dla kogoś to spore ułatwienie – nie trzeba przejmować się problemami, finansami oraz innymi ważnymi rzeczami. Niestety nie wszystkim to wystarcza. Otworzenie własnej firmy będzie świetną możliwością na poszerzenie swoich horyzontów, rozwój oraz czerpanie satysfakcji z wykonywanej pracy. Jeśli są to ważne dla Ciebie kwestie, nie czekaj i już dziś postaw swój pierwszy krok w świecie usług transportowych. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Przewóz osób.

 

Jak otworzyć biznes przewozu osób? Oto cenne wskazówki

Jeśli postanowiłeś otworzyć własną działalność gospodarczą przewozu osób, warto pomyśleć o przygotowaniu planu biznesowego. Czym jest biznesplan? Jest to obszerny i długoterminowy dokument, w którym zawarte są najważniejsze informacje dotyczące planowanego przedsięwzięcia. Będzie on niezwykle istotny podczas rejestracji firmy oraz w trakcie składania wniosku o przyznanie dotacji. Jeśli zależy Ci na szybkim otrzymaniu niezbędnych środków finansowych, warto zadbać o to, aby dokumentacja została przygotowana profesjonalnie, merytorycznie oraz zgodnie z obowiązującymi normami. Jeśli nie wiesz, jak podjąć się takiego zadania, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Na naszej stronie znajdziesz szereg gotowych zestawów, a w tym również „Biznesplan przewóz osób”. Oferowany przez nas plan biznesowy będzie obejmował wszystkie najważniejsze informacje, które będą Ci potrzebne do efektywnego wejścia na rynek i pozyskania swoich pierwszych klientów.

 

Usługi transportowe biznesplan to pierwszy krok do sukcesu

Obecnie wiele osób korzysta z publicznych środków transportu. Jednym z nich są autobusy, które są bardzo chętnie wybierane podczas podróży, pielgrzymek, wycieczek czy po prostu w ramach dojazdu do pracy. Popyt na tego typu usługi transportowe zawsze będzie bardzo duży. Jeśli więc myślisz o założeniu własnej firmy przewozu osób, nie musisz martwić się o niepowodzenie. Z dobrze przygotowanym biznesplanem, nic Cię nie zaskoczy.

 

PRZEWÓZ  OSÓB

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI PRZEWOZU OSÓB , TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi przewozu osób. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do programu Wsparcie w starcie.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy działającej w branży transportowej – będzie to działalność międzynarodowego i krajowego przewozu osób. Firma funkcjonować będzie w formie jednoosobowej działalności gospodarczej prowadzonej przez osobę fizyczną tj. właściciela. Oferujemy profesjonalny przewóz osób w systemie „door-to-door”, co oznacza, iż odbieramy naszych klientów ze wskazanego miejsca i dowozimy pod wyznaczony adres. Rezerwując miejsce na przejazd wystarczy podać adres zamieszkania, a jeden z naszych komfortowych busów o ustalonym czasie zabierze klientów w podróż.  Z uwagi na mobilny charakter świadczenia usług, siedziba firmy będzie znajdować się w miejscu zamieszkania właściciela, w domu będzie znajdowało się biuro firmy.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (15 stron, ok   4300 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej
 • opis przedsięwzięcia
 • rodzaj usług,
 • docelowa grupa odbiorców/klientów/dostawców,
 • forma sprzedaży,
 • zasięg,
 • konkurencja,
 • główne założenia,
 • sezonowość
 • cel pożyczki
 • analiza swot
 • opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej – planowane przychody i koszty
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych przychodów
 • planowane koszty (miesięczne)
 • opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Działalność Taksówkarska 

MIASTO: WARSZAWA
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: projekt Wsparcie w starcie
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (15 stron, ok   4300 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360