Biznesplan Szkoła taekwondo i akrobatyki 2021 - PDF, Doc i DocxBiznesplan Szkoła taekwondo i akrobatyki 2021 - PDF, Doc i Docx

Biznesplan Szkoła taekwondo i akrobatyki

49,0089,00

SZKOŁA TAEKWONDO I AKROBATYKI
PKD GŁÓWNE:
85.51.Z – Pozostałe formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Szkoła taekwondo i akrobatyki – skuteczny plan biznesowy

 

Biznesplan szkoła taekwondo i akrobatyki to zestaw dokumentów, który da Ci cenne wskazówki na temat tego, jak prowadzić własne przedsiębiorstwo. Informacje obejmują kwestie finansowe, strategię marketingową i opis przedsięwzięcia. Pakiet zawiera także wniosek o dofinansowanie, z którym możesz z powodzeniem ubiegać się o dotację dla firmy.

 

Biznesplan szkoła taekwondo i akrobatyki – sprawdź, jak prowadzić własną firmę

 

Biznesplan szkoła taekwondo i akrobatyki pozwoli Ci się zorientować, na czym polega działalność o tym charakterze, a także co zrobić, żeby wybić się na tle konkurencji. Pierwszy element to kosztorys szkoły taekwondo i akrobatyki. Obejmuje wiadomości z zakresu finansów – zestawienie przychodów oraz kosztów. Szczegółowa kalkulacja pozwoli Ci ocenić, czy szkoła taekwondo i akrobatyki się opłaca.

Kolejną kwestią jest marketing. W tej części zawarliśmy informacje na temat strategii, jaka powinna przynieść oczekiwane efekty, czyli zainteresowanie klientów i skuteczną rywalizację z konkurencją. Opis przedsięwzięcia pozwoli Ci dowiedzieć się, jakie konkretne usługi, będzie świadczyć Twoja firma. To m.in.: zajęcia taekwondo i akrobatyki dla młodzieży i dorosłych, treningi dla poszczególnych grup klientów – od początkujących do zaawansowanych, a całość uzupełnią zajęcia cross treningu. Dla dzieci będzie przeznaczona oferta zabawowo – ruchowa, łącząca taekwondo i akrobatykę, czyli taekwondo kids.

 

Własna szkoła taekwondo i akrobatyki jak otworzyć biznes fitness?

 

Do rozpoczęcia własnej działalności będą potrzebne odpowiednie środki finansowe. Aby je pozyskać, możesz wykorzystać wniosek o dofinansowanie, który jest elementem naszego pakietu. Szkoła taekwondo i akrobatyki – dokumenty zapewniają skuteczność. Są sporządzone w taki sposób, aby zwiększyć prawdopodobieństwo otrzymania przez Ciebie dotacji. Dzięki nim ominiesz nieprzyjemności związane z koniecznością uzupełniania dokumentacji – wniosek spełnia wszelkie wytyczne dotyczące formalności.

SZKOŁA TAEKWONDO I AKROBATYKI

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ SZKOŁA TAEKWONDO I AKROBATYKI, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą zajęcia Taekwondo i akrobatyki.  Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Rybniku.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności polegającej na prowadzeniu zajęć Taekwondo i Akrobatyki dla młodzieży i dorosłych. W ramach usług będzie prowadzenie treningów dla każdego klienta w zależności od jego możliwości i stopnia zaawansowania. Dodatkowymi zajęciami uzupełniającymi zajęcia wyżej wymienione będą zajęcia z Cross Treningu. Trening będzie prowadzony w formie obwodowej, z wykorzystaniem różnego rodzaju sprzętu Fitness i Sztuk Walk. Kolejnymi zajęciami będą zajęcia zabawowo-ruchowe dla dzieci, łączące ze sobą elementy Taekwondo i Akrobatyki, czyli Taekwon-Kids.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (12 stron, około  2500 wyrazów)

– Biznesplan (19 stron, około  2900 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

     1.WNIOSEK

 • Dane wnioskodawcy
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 1. BIZNESPLAN
 • Dane wnioskodawcy
 • Streszczenie projektu przedsięwzięcia.
 • Produkt
 • Motywacja
 • Proces dystrybucji
 • Organizacja pracy
 • Planowane zatrudnienie:
 • Cele
 • Działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności gospodarczej
 • Zasoby firmy
 • Lokalizacja
 • Klienci
 • Analiza strategiczna metodą swot
 • Wybór i wdrożenie strategii.
 • Analiza ryzyka związanego z prowadzeniem działalności gospodarczej:
 • Analiza finansowo – ekonomiczna

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: RYBNIK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:  

 • Wniosek (12 stron, około  2500 wyrazów)
 • Biznesplan (19 stron, około  2900 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360