Biznesplan Trener personalny / zajęcia sportowe

39,0089,00

TRENER PERSONALNY / ZAJĘCIA SPORTOWE
PKD GŁÓWNE:
85.51.Z – Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan trener personalny – sprawdź jak założyć własną firmę i uzyskać dofinansowanie

Nasz biznesplan trener personalny to zestaw informacji, który pozwoli Ci dowiedzieć się, na czym polega prowadzenie działalności takiej jak trener personalny. Informacje obejmują najważniejsze zagadnienia, czyli finanse, marketing oraz zarządzanie przedsiębiorstwem, na każdym etapie prowadzenia firmy. Całość uzupełnia skrupulatnie sporządzony wniosek, który znacznie podnosi prawdopodobieństwo uzyskania dofinansowania Twojego przedsiębiorstwa.

 

Trener personalny – jak może Ci pomóc plan biznesowy

Biznesplan trener personalny może pomóc Ci podjąć decyzję, czy założenie takiej firmy to dobry wybór pod względem finansowym. Najważniejsze informacje zawiera kosztorys. Trener personalny jako firma, ale też zawód, to dobry pomysł na biznes pod warunkiem, że dobrze przygotujesz się do świadczenia usług. W kosztorysie zawarliśmy kwoty, które są potrzebne, aby zakupić wyposażenie. Trener personalny powinien mieć ofertę o wysokiej jakości, lecz także operować na sprzęcie z wysokiej półki. Dzięki temu będzie w pełni wykorzystywał swój potencjał i pozyskiwał nowych klientów.

Kolejnym elementem kosztorysu jest zestawienie przychodów i kosztów, jakie towarzyszą prowadzeniu działalności o tym charakterze. Prognoza finansowa może być dla Ciebie dobrą wskazówką, jeżeli zastanawiasz się, czy bycie trenerem się opłaca. Porównując dane z zestawienia, będziesz mógł określić, czy prognozowane przychody są dla Ciebie satysfakcjonujące.

 

Własny biznes trener personalny – wykorzystaj marketing

Bycie trenerem personalnym to zazwyczaj wybór kierowany pasją. Dlatego osoby prowadzące zajęcia sportowe czerpią satysfakcję z wykonywania zawodu. Jednak nie zawsze wszystko idzie po ich myśli.

W takiej sytuacji może pomóc dobra strategia marketingowa. Umieściliśmy ją w naszym biznesplanie trenera personalnego. Zawiera charakterystykę konkurencji, klienta, a także plan, który pozwoli Ci skutecznie rywalizować z innymi firmami. Dzięki temu przyciągniesz do siebie klientów, nawet wtedy, kiedy będziesz myślał, że w regionie nie ma zainteresowania usługami takimi jak zajęcia sportowe.

 

TRENER i ZAJĘCIA SPORTOWE

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI TRENERA PERSONALNEGO ORAZ PROWADZIĆ ZAJĘCIA SPORTOWE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi trenera personalnego oraz prowadzić zajęcia sportowe. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu treningów personalnych oraz zajęć grupowych z zakresu kalisteniki czyli ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała. Zajęcia będą prowadzone w lokalu. Zajęcia będą prowadzone w kilku grupach różniących się między sobą stopniem zaawansowania (na początek zostaną utworzone 3 grupy). Dodatkowo będą prowadzone zajęcia we współpracy z fizjoterapeutą oraz instruktorem jogi.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 stron, ok   3000 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy:
  • dodatkowe informacje  o  wnioskodawcy
  • opis projektowanego  przedsięwzięcia;    ocena   rynku  i   konkurencji
  • analiza finansowa
  • specyfikacja wydatków niezbędnych  do  uruchomienia  działalności.
  • harmonogram zakupów w ramach wnioskowanych środków urzędu pracy
  • planowane przychody  i  koszty  w  skali  miesiąca  i  roku

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (16 stron, ok   3000 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360