Biznesplan Produkcja biżuterii

39,0089,00

PRODUKCJA BIŻUTERII
PKD GŁÓWNE:
32.12.Z – Produkcja wyrobów jubilerskich i podobnych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Produkcja biżuterii – czy własna działalność się opłaca?

 

Produkcja biżuterii zawsze będzie opłacalnym biznesem, jednak rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej może wiązać się z wieloma problemami. Ich najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z biznesplanu produkcji biżuterii, który pomoże w stawianiu pierwszych kroków. Dzięki niemu poznasz najważniejsze informacje między innymi na temat niezbędnej dokumentacji.

 

Gotowy plan biznesowy – jak otworzyć biznes produkcji biżuterii?

 

Gotowy biznesplan to najlepsze rozwiązanie dla osób, które zastanawiają się nad tym, jak rozpocząć działalność w produkcji. Z jego pomocą bez obaw opracujesz dokumenty niezbędne do uzyskania dotacji. Prezentowany plan biznesowy zawiera najważniejsze informacje oraz wskazówki, z którymi bez trudu przygotujesz wszelkie wnioski. Wśród nich znajdują się również podpowiedzi dotyczące analiz finansowych, opisu działalności, badań rynku oraz konkurencji i wiele innych. Plan biznesowy produkcji biżuterii umożliwi skompletowanie najważniejszych dokumentów, które po złożeniu do Urzędu Pracy, zwiększą Twoją szansę na pozyskanie dofinansowania, z którym o wiele łatwiej otworzyć własną działalność gospodarczą w produkcji. Dlatego jeżeli zastanawiasz się nad tym, czy produkcja biżuterii się opłaca – skorzystaj z gotowego planu biznesowego, który ułatwi start.

 

Własny biznes produkcji biżuterii – to nie tylko skomplikowana dokumentacja

 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jak otworzyć biznes w produkcji, warto pamiętać o tym, że zarówno początki, jak i późniejsze prowadzenie własnej działalności gospodarczej, to nie tylko wypełnianie stosów dokumentów. Konieczna jest również wiedza praktyczna, którą pozyskać można z prezentowanego planu biznesowego. Pomoże on nie tylko w sporządzeniu dokumentacji, którą należy złożyć w Urzędzie Pracy, lecz także dostarczy praktycznych wskazówek, dzięki którym pozyskasz pierwszych klientów oraz satysfakcjonujące dochody. Wśród nich znajdziesz między innymi porady dotyczące wyposażenia produkcji biżuterii oraz wiele innych.

Biznesplan PRODUKCJA BIŻUTERII

 

JEŻELI PLANUJESZ ZAJĄĆ SIĘ PRODUKCJĄ BIŻUTERII, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą produkować biżuterię. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Gliwicach.

Wniosek przygotowany został w celu otwarcia działalności zajmującej się produkcją biżuterii. Jest to działalność produkcyjno-handlowa, będzie to sprzedaż oraz wykonywanie biżuterii, głównie z kamieni półszlachetnych i szkła. Działalność będzie prowadzona przez internet, okazjonalnie na giełdach i wystawach.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
– Wniosek (16 stron, około 4600 wyrazów)

Wniosek zawiera:

1.WNIOSEK

 • Dane wnioskodawcy
 • Krótkie uzasadnienie ubiegania się o środki na podjęcie w/w działalności gospodarczej
 • Krótki opis planowanej działalności
 • Krótkie uzasadnienie wyboru rodzaju działalności gospodarczej
 • Zatrudnienie pracowników
 • Kontakty z dostawcami i odbiorcami
 • Badanie rynku
 • Główni konkurenci  na  rynku
 • Konkurencja
 • Margeting
 • Analiza finansowa
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków niezbędnych do uruchomienia działalności

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: GLIWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (16 stron, około  4600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360