Biznesplan Usługi teleinformatyczne/ teletechniczne 2021 - PDF, Doc i Docx - Gotowe BiznesplanyBiznesplan Usługi teleinformatyczne/ teletechniczne 2021 - PDF, Doc i Docx - Gotowe Biznesplany

Biznesplan Usługi teleinformatyczne/ teletechniczne

39,0089,00

USŁUGI TELEINFORMATYCZNE/ TELETECHNICZNE
PKD GŁÓWNE:
43.21. Z    –  wykonywanie instalacji elektrycznych

Wyczyść

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

USŁUGI TELEINFORMATYCZNE / TELETECHNICZNE

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI TELEINFORMATYCZNE / TELETECHNICZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi teleinformatyczne / teletechniczne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

 

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy we Wrocławiu.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług teleinformatycznych i teletechniczne takich jak: Spawanie światłowodów,spawanie przełącznic światłowodowych, instalacje światłowodowe, telefoniczne, montaż domofonów, Budowa sieci FTTH (światłowodowych).  Oferta będzie  obejmować instalację i kompleksową obsługę instalacji światłowodowych. Będą wykonywane: instalacje przewodami koncentrycznymi oraz światłowodowymi w mieszkaniach, instalacje na klatkach schodowych i doprowadzanie sygnału do budynków, modernizacje istniejących już instalacji (zmiana z instalacji koncentrycznej na światłowodową), spawanie światłowodów, naprawy usterek, wykonywanie pomiarów światłowodu. Firma będzie obsługiwać klientów na początku prowadzenia działalności od poniedziałku do piątku w godzinach 9 – 17 oraz w soboty 10 – 14. Sprzedaż będzie prowadzona poprzez ogłoszenia oraz stronę www. Świadczenie usług będzie odbywało się w godzinach zależnych od ilości zleceń

 

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (12 stron, ok   4 100 wyrazów)

 

 

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • opis przedsięwzięcia
  • szczegółowy zakres działalności
  • działania podejmowane w związku z prowadzeniem wnioskowanej działalności gospodarczej
  • plan finansowy
  • kalkulacja wydatków związanych z podjęciem działalności
  • przewidywane efekty ekonomiczne wnioskowanej działalności gospodarczej
  • analiza swot

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

 

MIASTO: WROCŁAW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (12 stron, ok   4 100 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360