Biznesplan Warsztat samochodowy / usługi diagnostyczne

39,0089,00

WARSZTAT SAMOCHODOWY / USŁUGI DIAGNOSTYCZNE
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Warsztat samochodowy i usługi diagnostyczne – przygotuj się na sukces

 

Warsztat samochodowy jest marzeniem każdego mechanika. Samo doświadczenie w naprawach samochodów bywa jednak niewystarczające, jeżeli myśli się o założeniu własnego biznesu. Przydatne są tutaj konkretne umiejętności, a wiele z nich dotyczy poprawnego prowadzenia i uzupełniania dokumentacji. Jak rozpocząć działalność w motoryzacji? Najlepiej z zestawem gotowych dokumentów. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Warsztat samochodowy / usługi diagnostyczne.

 

Gotowy biznesplan warsztatu samochodowego i usług diagnostycznych pomocą dla nowych przedsiębiorców

 

Opłacalną branżą dla własnego biznesu jest motoryzacja. Biznesplan – rzeczowo napisany i pozbawiony merytorycznych błędów dla nowego przedsiębiorcy jest niemal gwarantem uzyskania dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy. Aby zmaksymalizować szanse na jej uzyskanie, warto skorzystać ze sprawdzonych dokumentów – taki jest nasz zestaw „Biznesplan Warsztat samochodowy i usługi diagnostyczne”. Znajdziesz w nim charakterystykę planowanej działalności, opis działań podjętych na rzecz otworzenia własnego biznesu czy przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności. Wszystkie te opracowania stworzono specjalnie z myślą o warsztatach samochodowych i usługach diagnostycznych.

 

Podpowiadamy, jak otworzyć warsztat samochodowy i sięgnąć po dotację

 

Własny warsztat samochodowy i oferowane w nim usługi diagnostyczne jest świetnym pomysłem na biznes. Kierowcy stale poszukują sprawdzonych zakładów i mechaników samochodowych, którzy znają się na swoim fachu, można im zaufać i powierzyć swoje auta. Jeżeli obawiasz się konieczności uzupełniania dokumentacji przy ubieganiu się o dotację, nasz zestaw edytowalnych dokumentów będzie dla Ciebie najlepszą pomocą. Posługując się przykładowym opracowaniem, bez problemu stworzysz dokumenty na potrzeby Twojego warsztatu samochodowego, a uzyskanie dotacji będzie w zasięgu Twojej ręki. Nie będziesz się musiał wtedy martwić o wyposażenie warsztatu samochodowego, spora pomoc finansowa znacznie ułatwi Ci początek działalności.

Biznesplan WARSZTAT SAMOCHODOWY / USŁUGI DIAGNOSTYCZNE

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI WARSZTATU SAMOCHODOWEGO ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi warsztatu samochodowego oraz diagnostyki komputerowej. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Tarnowskich Górach.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu warsztatu samochodowego specjalizującego się w diagnostyce komputerowej. Będzie to głównie: Diagnostyka komputerowa samochodów osobowych. Odczytywanie i kasowanie błędów, kasowanie inspekcji , test podzespołów, ogólna diagnostyka, wymiana uszkodzonych podzespołów.  Świadczenie usług będzie odbywało się w wolnostojącym garażu. Warsztat będzie otwarty w godzinach 7.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku), oraz w godzinach 9.00 – 13.00 (w soboty). Większość świadczonych usług będą stanowiły usługi diagnostyczne, będzie to głównie: obsługa filtrów DPF/FAP, adaptacje przepustnic, kodowanie wtryskiwaczy, kodowanie kluczyków, diagnostyka wszystkich systemów elektronicznych oraz kasowanie błędów, obsługa bieżących parametrów, wymiana uszkodzonych podzespołów. Uzupełnieniem oferty będą podstawowe naprawy serwisowe, głównie będą to: naprawa wydechów, wymiany oleju i filtrów, wymiany rozrządu, wymiany amortyzatorów, wymiany klocków hamulcowych. Wszystkie naprawy będą dokonywane na częściach klienta. Będzie istniała możliwość świadczenia usług z dojazdem u klienta.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (13 stron, ok   3200 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • dane wnioskodawcy
  • Charakterystyka planowanej działalności
  • Dokładny opis planowanej działalności gospodarczej
  • Działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej
  • Przewidywane koszty i efekty ekonomiczne wynikające z tytułu prowadzenia działalności
  • Kalkulacja kosztów

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: TARNOWSKIE GÓRY
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (13 stron, ok   3200 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360