Auto detailing – Twoja droga do finansowego sukcesu
Auto detailing jest usługą, która zyskuje na popularności wśród pasjonatów motoryzacji. Z tego powodu inwestycja w taki biznes wydaje się dobrą decyzją. Każdy z nas chce dbać o swój samochód nie tylko pod względem mechanicznym, lecz także estetycznym. Sami nie zawsze mamy na to czas, dlatego oddajemy nasz pojazd w ręce fachowców. Poprawne przygotowanie biznesplanu auto detailingu nie tylko dostarczy Ci wiedzy na temat Twojej przyszłej działalności, lecz także otworzy przed Tobą możliwość skorzystania z dotacji przyznawanej nowym przedsiębiorcom przez Urząd Pracy. Zobacz nasz produkt – Biznesplan Auto Detailing
Jak otworzyć biznes auto detailingu?
Przygotowanie niezbędnej dokumentacji do otworzenia własnego biznesu i ubiegania się o dotację bywa problematyczne, zwłaszcza gdy nie ma się większego doświadczenia w tego typu opracowaniach. Z tego względu, tak samo jak samochody warto powierzać specjalistom, tak warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy przy opracowywaniu biznesplanu. Najlepsze wsparcie znajdziesz w zbiorze dokumentów „Biznesplan auto detailing”. Są to edytowalne pliki, które w łatwy sposób dopasujesz do własnych potrzeb. Bazując na przygotowanych przez doświadczonych specjalistów dokumentach, unikniesz prostych błędów i zwiększysz swoje szanse na uzyskanie pomocy finansowej z Urzędu Pracy.
Auto detailing – dokumenty niezbędne przy aplikowaniu o dotację
Urzędy Pracy podają wymogi formalne, które należy spełnić, aby uzyskać dotację. Określają one niezbędne elementy biznesplanu. Będą musiały się tam znaleźć między innymi takie aspekty jak działania marketingowe, strategia cenowa czy planowane zatrudnienie. Własny biznes auto detailingu może być działalnością niezwykle dochodową, jeżeli od samego początku postawisz na sprawdzone rozwiązania. Dzięki ewentualnym wpływom z dotacji będziesz mógł zaopatrzyć się na przykład w niezbędne wyposażenie auto detailingu. Oszczędź sobie czasu na wypełnianie pełnych niejasności wniosków. Postaw na rozwiązania sporządzone przez profesjonalistów!
Nie wiesz jak napisać biznesplan auto detailingu ?
Na naszej stronie znajdziesz przykład gotowego biznesplanu w formacie doc i pdf do wglądu i złożenia w urzędzie pracy.
Idealna pomoc dla osoby, która ma taki wniosek do złożenia. Przykładowy i wypełniony wniosek jest dużym ułatwieniem i pomocą w procesie tworzenia wniosku na własne potrzeby. Wniosek biznesplanu krok po kroku napisany przez specjalistę.
Napisz profesjonalny biznesplan sam, dzięki gotowemu wzorowi który możesz pobrać z naszej strony.
Biznesplan auto detailing, jak go napisać i od czego zacząć?
Poniżej znajdziesz informacje dotyczące co zawierają pilki pdf i doc, które możesz pobrać z naszej strony.
JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE FIRMY ZAJMUJĄCEJ SIĘ AUTODETAILINGIEM SAMOCHODOWYM, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.
Wniosek oraz biznesplan będą nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną działalność gospodarczą związaną z autodetailingiem. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.
Oferujemy kompletną dokumentację do programu „wsparcie w starcie”
Dokumentacja dotyczy firmy zajmującej się szeroko pojętą stacjonarną i mobilną kosmetyką samochodową. Działalność jest prowadzona na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Świadczenie usług odbywa się zarówno u klienta jak i w siedzibie firmy. Firma jest otwarta w godzinach 7.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku), oraz w godzinach 9.00 – 13.00 (w soboty i niedziele). Istnieje również możliwość obsługi klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu. Oferowane usługi serwisowe polegają na: polerowanie lamp i karoserii, nakładanie powłok i wosków zabezpieczających na lakier, przygotowanie aut do sprzedaży.
W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
- wniosek (22 strony, 6 600 słów)
Dokumenty zawierają m.in.:
- WNIOSEK
- dane wnioskodawcy,
- charakterystyka pożyczki i planowanej działalności gospodarczej,
- opis przedsięwzięcia,
- opis planowanej działalności,
- stan przygotowań do podjęcia działalności,
- charakterystyka klienta (odbiorcy) produktu / usługi,
- planowane zatrudnienie,
- działania marketingowe,
- strategia cenowa,
- opis przewidywanych efektów ekonomicznych prowadzenia działalności gospodarczej – planowane przychody i koszty,
- planowane koszty (miesięczne),
- opis założeń leżących u podstaw planowanych kosztów,
- szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanej pożyczki,
- informacja o wnioskowanych parametrach finansowania,
- usługi doradztwa i szkolenia,
WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.
DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.
Zobacz także: Biznesplan Customizacja motocykli