Biznesplan Renowacja samochodów zabytkowych/ warsztat samochodowy

39,0079,00

RENOWACJA SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH WARSZTAT SAMOCHODOWY
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 318 Kategoria: Tagi: ,

Biznesplan Renowacja samochodów zabytkowych i warsztat samochodowy – sukces jest w Twoich rękach

 

Coraz więcej osób pasjonuje się zabytkowymi samochodami. Dla posiadaczy takich pojazdów najważniejsze jest, żeby przez cały czas zachowywały swój wdzięk i klasyczny styl. Z tego powodu decyzja o założeniu własnej działalności renowacji samochodów zabytkowych nie jest już szalonym pomysłem, a sposobem na zapełnienie pewnej niszy. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Renowacja samochodów zabytkowych.

 

Jak rozpocząć działalność w branży motoryzacyjnej?

 

Założenie każdej działalności powinno poprzedzać przygotowanie dobrego biznesplanu. W planie biznesowym renowacji samochodów zabytkowych dostępnym na naszej stronie znajdują się niezbędne opracowania, które przybliżą Cię do rozpoczęcia własnego interesu. W przygotowanej przez nas dokumentacji znajdziesz opis planowanej działalności, sposób rywalizacji z konkurencją, strategię marketingową, analizę finansową, charakterystykę odbiorców czy różnego rodzaju kalkulacje. Dzięki tym analizom będziesz mógł rozpocząć własną działalność renowacji samochodów zabytkowych z solidnym fundamentem wiedzy, która będzie niezbędna dla prężnie rozwijającego się warsztatu samochodowego. Solidny biznesplan zapewnia pełną poprawność aspektów merytorycznych i prawnych, które są bardzo ważne w trakcie ubiegania się o dotacje.

 

Jak zarobić na renowacji samochodów zabytkowych?

 

Pierwszym krokiem do sukcesu jest dobre przygotowanie. Jest nim biznesplan renowacji samochodów zabytkowych. Aby znaleźć pierwszych klientów i mieć szansę z zaciętą konkurencją, warto pamiętać, żeby nasz warsztat samochodowy wyróżniał się na tle konkurencji. Dlatego bardzo ważne jest profesjonalne wyposażenie, którego koszt jest niemały. Dobrym wyjściem jest skorzystanie ze środków finansowych oferowanych przez PUP. Kluczem w prosperującej działalności gospodarczej jest też elastyczność i rozeznanie na rynku – musimy być świadomi zmieniających się trendów oraz potrzeb konsumentów. Zdecyduj na fachowy plan biznesowy renowacji samochodów zabytkowych i podbijaj branżę motoryzacyjną.

 

RENOWACJA SAMOCHODÓW ZABYTKOWYCH / WARSZTAT SAMOCHODOWY

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ WARSZTAT SAMOCHODOWY, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć warsztat samochodowy zajmujący się renowacją zabytkowych pojazdów. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Opolu.

Wniosek został przygotowany do założenia warsztatu oferującego „renowację”samochodów zabytkowych, naprawy blacharskie samochodów powypadkowych oraz naprawy bieżące. Warsztat będzie funkcjonował stacjonarnie w wynajmowanym lokalu.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (23 stron, około 4500 wyrazów)

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Informacje o   wnioskodawcy
 • Opis planowanej  działalności
 • Uzasadnienie wyboru planowanej działalności
 • Charakterystyka produktu/usługi
 • Szanse przetrwania zaplanowanej działalności
 • Opis konkurencji
 • Cechy wyróżniające planowaną działalność gospodarczą w branży w której ma funkcjonować – różnica produktu/usługi w stosunku do oferty konkurencji
 • sposób rywalizacji z konkurencją
 • Charakterystyka odbiorców/klientów
 • Strategia marketingowa
 • Analiza finansowa
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
  oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia zamierzonej działalności gospodarczej

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Wypożyczalnia samochodów

MIASTO: OPOLE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (23 stron, około  4500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360