Biznesplan baru

29,0089,00

BAR / PIWIARNIA
PKD GŁÓWNE:
PKD 56.30.Z – Przygotowywanie i podawanie napojów
PKD POBOCZNE:
56.10.Z – Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
56.29.Z – Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan baru – najważniejsze wiadomości na temat przedsiębiorstwa

Biznesplan baru zawiera najważniejsze wiadomości na temat działalności. Dokumenty zostały skompletowane na bazie naszego bogatego doświadczenia i dotyczą kwestii finansowych, marketingowych, a także ogólnego opisu przedsięwzięcia. Pakiet uzupełnia skrupulatnie sporządzony wniosek o dofinansowanie, który szanse na otrzymanie dotacji.

 

Jak otworzyć bar? Sprawdź informacje w naszym biznesplanie

Biznesplan baru obejmuje informacje, które pozwolą Ci dowiedzieć się, jak rozpocząć działalność w gastronomii. Wiadomości te zawiera część z ogólnym opisem przedsięwzięcia. Twój własny bar będzie świadczył usługi z zakresu branży gastronomicznej, czyli m.in.: sprzedaż napojów bezalkoholowych, alkoholowych, gorących, zimnych. Całość uzupełni oferta dań typu fast – food (kebab, zapiekanki, hot–dog, frytki, kebab) i domowych (schabowy z ziemniakami, bigos, pierogi).

Biznesplan baru zawiera także strategię marketingową. Dzięki niej dowiesz się, jak będzie wyglądała rywalizacja z innymi przedsiębiorstwami, a także czym charakteryzuje się Twój przyszły klient. Całość uzupełnia skrupulatnie sporządzony kosztorys baru. Zawarte w nim informacje pozwolą Ci ocenić, na jakie przychody możesz liczyć, a także, z jakimi wydatkami będzie wiązało się prowadzenie działalności.

Czy własny bar się opłaca? Odpowiedź znajdziesz w biznesplanie

Jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy własny bar się opłaca, powinieneś zajrzeć do kosztorysu. Kolejnym elementem jest zapoznanie się z innymi zestawieniami dotyczącymi finansów. Dowiesz się z nich, ile kosztuje na przykład wyposażenie baru oraz jaki jest wymagany wkład własny. W naszym biznesplanie bar ma także własną analizę SWOT.

Przedsiębiorstwo zostało przebadane pod kątem mocnych i słabych stron, a także szans i zagrożeń, z jakimi wiąże się prowadzenie działalności o tym charakterze. Te wszystkie informacje pozwolą Ci odpowiedzieć na pytanie, czy własny bar się opłaca i jak rozpocząć działalność w gastronomii.

 

Nie wiesz jak napisać biznesplan baru ?

Nie przejmuj się  –  mamy dla Ciebie gotowy wzór biznesplanu do wypełnienia i złożenia w urzędzie pracy.

 

Biznesplan baru, jak go napisać i od czego zacząć?

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ I CHCESZ OTWORZYĆ WŁASNY BAR, MOŻESZ SKORZYSTAĆ Z PRZYKŁADOWEGO WNIOSKU DO URZĘDU PRACY W CELU PRZYGOTOWANIA NA ICH PODSTAWIE WŁASNYCH DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH.

Oferowane dokumenty to gotowy przykładowy wniosek do urzędu pracy w Zabrzu, dotyczący otwarcia placówki gastronomicznej – baru. Dokumentacja umożliwia przygotowanie własnych dokumentów w celu ubiegania się o środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej z dowolnego urzędu pracy.

Jest to kompletna dokumentacja jaka została złożona w urzędzie pracy w Zabrzu.

Miasto prowadzenia działalności to Gliwice.

Dzięki sporządzonym dokumentom wnioskodawca otrzymał dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 22300,00 zł.

Działalność będzie prowadzona na terenie Gliwic. Planowana działalność to działalność usługowa prowadzona w branży gastronomicznej. Prowadzenie placówki gastronomicznej – Baru/Pubu. Będzie w nim oferowana sprzedaż wszelkiego rodzaju napojów bezalkoholowych i alkoholowych – piwa, wina. W ofercie będą znajdowały się zarówno dania typu fast food oraz dania domowe. Będą to: kebab, zapiekanki, hot-dogi, frytki, kebab, zupy (rosół, żurek, barszcz czerwony, zupy sezonowe), obiady (schabowy z ziemniakami, bigos, pierogi itd.), tosty. Dodatkowo będą oferowane ciepłe napoje – herbata, kilka rodzajów kawy.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

 • Wniosek do urzędu pracy (18 stron; 4500-5000 wyrazów)
 • Formularz deminimis (7 stron)

Dokumenty zawierają m.in. następujące elementy:

WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy,
 • opis planowanego przedsięwzięcia,
 • symbol podklasy rodzaju prowadzonej działalności, zgodnie z polską klasyfikacją działalności (pkd),
 • opis planowanej działalności gospodarczej,
 • stan przygotowania lokalu do prowadzenia działalności,
 • czy planowana działalność wymaga szczególnych uprawnień, koncesji, licencji,
 • działania podjęte na rzecz rozpoczęcia działalności gospodarczej,
 • informacje dotyczące kwalifikacji wnioskodawcy związanych z planowaną działalnością,
 • informacje dotyczące posiadanych środków niezbędnych do podjęcia działalności,
 • dane dotyczące rynku i konkurencji,
 • charakterystyka potencjalnych klientów,
 • zapotrzebowanie rynku na wskazany rodzaj działalności gospodarczej,
 • opis konkurencji,
 • plan działań marketingowych,
 • analiza swot,
 • dane dotyczące przyznania środków i ich wykorzystania,
 • specyfikacja wydatków,
 • przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej,
 • szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych (dofinansowania) z pup w ramach dofinansowania.

 

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: ZABRZE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: WNIOSEK DO URZEDU PRACY, FORMULARZ DEMINIMIS

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360