Biznesplan Kosmetyka samochodowa / autodetailing

55,0089,00

KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
PKD POBOCZNE: 45.32.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Autodetailing i kosmetyka samochodowa – otwórz własny biznes

Biznes Autodetailingu i kosmetyki samochodowej to pewny zysk. Swoje pojazdy chętnie oddajemy w ręce specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby wyglądały one dobrze zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Jak rozpocząć działalność w motoryzacji? Warto rozważyć przygotowanie biznesplanu na podstawie gotowych wzorów dokumentów i aplikować o przyznanie dotacji na otwarcie własnej działalności gospodarczej. Skorzystanie z takich opracowań pomaga w przygotowaniu poprawnej dokumentacji, a tylko taka umożliwia pozytywną ocenę wniosku o dotację.

 

Autodetailing i kosmetyka samochodowa plan biznesowy na podstawie profesjonalnego wzoru

Jeżeli nie wiesz, jak przygotować biznesplan autodetailingu i kosmetyki samochodowej, gotowe opracowania, na których będziesz mógł się wzorować, są dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Bazując na nich, masz pewność najwyższej jakości ich opracowania. Przygotowywali je specjaliści, bazując na latach doświadczeń w przygotowywaniu wniosków dotacje. Tak jest w przypadku zestawu dokumentów „Biznesplan Autodetailing i kosmetyka samochodowa”. Wszystkie pliki w nim zawarte mają formę edytowalną – dzięki temu wygodnie dostosujesz je do swoich potrzeb, a samo opracowanie własnego biznesplanu będzie dużo łatwiejsze.

Autodetailing i kosmetyka samochodowa czy warto ubiegać się o dotację?

Ubieganie się o dotację na własny biznes autodetailingu i kosmetyki samochodowej jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Uzyskanie wsparcia finansowego z Urzędu Pracy pozwala na łatwiejszy start nowym przedsiębiorcom. Pomocne jest przy tym nasze opracowanie, a znajdziesz w nim między innymi opis planowanej działalności gospodarczej, plan działań marketingowych, analizę SWOT czy przewidywane koszty i dochody wynikające z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej. Samodzielne przygotowanie tego typu dokumentów może skutkować wieloma błędami. Aby nie dopuścić do takich sytuacji, warto bazować tylko na sprawdzonych rozwiązaniach.

Biznesplan KOSMETYKA SAMOCHODOWA / AUTODETAILING

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZENIE USŁUG KOSMETYKI SAMOCHODOWEJ, TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą zajmować się kosmetyką samochodową- tzw. autodetailingiem.  Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Częstochowie.

Planowana działalność będzie polegała na prowadzeniu firmy zajmującej się szeroko pojętą stacjonarną i mobilną kosmetyką samochodową. Planowana działalność będzie polegała na świadczeniu usług związanych z auto detailingiem zewnętrznym, myciem samochodów oraz pielęgnacją pojazdów samochodowych. Działalność będzie prowadzona na terenie powiatu Częstochowa oraz okolic. Firma będzie otwarta w godzinach 7.00 – 17.00 (od poniedziałku do piątku), oraz w godzinach 9.00 – 13.00 (w soboty i niedziele). Będzie również istniała możliwość obsługi klientów poza standardowymi godzinami pracy po wcześniejszym umówieniu. Oferowane usługi serwisowe będą polegały na:  polerowaniu lamp i karoserii, nakładaniu powłok i wosków zabezpieczających na lakier, przygotowaniu aut do sprzedaży. Usługi będą przeznaczone dla posiadaczy szerokiej gamy pojazdów mechanicznych: samochodów osobowych i dostawczych, busów, kempingów. Będą także świadczone usługi prania tapicerek.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (18 stron, ok   4950 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 • WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • Kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności oraz źródła ich finansowania
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia.
 • Uzasadnienie rozpoczęcia planowanego przedsięwzięcia, opis profilu i zakresu działalności firmy, w tym opis produktów/ usług/towarów jakie będą oferowane na rynku oraz plany zatrudnienia pracowników
 • Potencjalni klienci planowanej działalności gospodarczej
 • Analiza rynku na którym firma zamierza działać
 • Miejsca i źródła zaopatrzenia – analiza przyszłych dostawców
 • Opis działań podjętych w celu realizacji przedsięwzięcia
 • Atuty firmy
 • Analiza SWOT
 • Wskazanie potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane przychody za okres pierwszych 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej- analiza finansowa przychodów i kosztów planowanej działalności za 12 miesięcy.
 • Próg rentowności

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Warsztat Samochodowy / usługi diagnostyczne 

MIASTO: CZĘSTOCHOWE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (18 stron, ok   4950 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360