Biznesplan Krawcowa

55,0089,00

KRAWCOWA
PKD GŁÓWNE:
95.29.Z – Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Krawcowa, czyli biznes szyty na miarę

 

Maszyna do szycia, igła i nitka nie mają przed Tobą tajemnic? Wszycie zamka do spodni, przyszywanie guzików, czy naprawa drobnych uszkodzeń odzieży nie zajmuje Ci wiele czasu? Być może to odpowiedni czas, aby rozpocząć własną działalność w usługach krawieckich. Przed podjęciem tego kroku należy jednak odpowiedzieć sobie na kilka bardzo ważnych pytań, a jednym z najważniejszych jest – czy bycie krawcową się opłaca? Poznaj nasz produkt – Biznesplan Krawcowa.

 

Czy warto zostać krawcową?

 

Krawcowa czy krawiec to zawód, który obecnie przeżywa renesans, a co za tym idzie, na rynku wytworzyła się swego rodzaju nisza, czyli zapotrzebowanie na usługi krawieckie. Będąc rzetelnym i odpowiedzialnym krawcem, nie będziemy mogli opędzić się od klientów. Wystarczy się zastanowić, jak długo trzeba czekać, oddając do skrócenia czy poszerzenia jedne spodnie? Albo nieco skrócić firankę? Na pewno nie mało czasu – zwykle od tygodnia do nawet miesiąca! Zapotrzebowanie jest więc spore, a krawców niewielu, z tego względu polecamy rozpoczęcie własnego biznesu krawcowa. Jak jednak wystartować?

 

Jak otworzyć biznes w usługach? – Czyli co musisz wiedzieć przed rozpoczęciem działalności

 

Odpowiadając na pytanie – jak zarobić w usługach? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, na pewno przed założeniem firmy dobrze jest mieć przygotowaną niemałą sumę na start. Wynajęcie lokalu, zakup dodatkowego sprzętu może okazać się nie lada wydatkiem. Warto będąc krawcową prowadzić też niewielki sklepik z materiałami tekstylnymi tak zwaną pasmanterię. Wyposażając jednak sklep, nasz budżet może znowu się uszczuplić. Decydując się na przygotowany przez naszych specjalistów plan biznesowy krawcowa, nie będziesz musiał martwić się o pieniądze. Ułatwia on bowiem pozyskanie dotacji z Urzędu Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zawiera kosztorys krawcowej, oraz wiele innych przydatnych informacji jak opis przedsięwzięcia, analizę SWOT oraz harmonogram rzeczowo-finansowy, czy też prognozy wielkości sprzedaży. Nie czekaj, zdecyduj się na nasz gotowy biznesplan krawcowa i zacznij robić to, co lubisz i jednocześnie na tym zarabiaj!

 

Biznesplan KRAWCOWA

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI KRAWCOWEJ ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własną pracownię krawiecką. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do projektu „czas na biznes” do Urzędu Pracy w Chrzanowie.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług krawieckich -pracowni krawieckiej. Dodatkowo będzie prowadzona sprzedaż odzieżowych wyrobów wykończeniowych i włókienniczych – pasmanteria. Sprzedaż będzie odbywała się głównie poprzez sklep oraz dodatkowo portale ogłoszeniowe i aukcyjne w godzinach 8 – 16. W ofercie znajdzie się szeroki zakres usług takich jak: Szycie miarowe, Przeróbki krawieckie, skracanie, dopasowywanie.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Biznesplan (24 strony, ok   6 500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. BIZNESPLAN:
 • Identyfikacja wnioskodawcy
 • Analia marketingowa
 • Produkt
 • Klienci i rynek
 • Promocja
 • Główni konkurenci
 • Analiza ograniczeń
 • Potencjał wnioskodawcy
 • Opłacalność i efektywność ekonomiczna przedsięwzięcia
 • Opis planowanego przedsięwzięcia
 • Harmonogram rzeczowo-finansowy
 • Prognoza poziomu cen
 • Prognoza wielkości sprzedaży
 • Prognoza przychodów
 • Koszty
 • Prognoza finansowa
 • Podsumowanie

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: CHRZANÓW
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: PROJEKT „CZAS NA BIZNES” – URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: BIZNESPLAN (24 strony, ok   6 500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360