Biznesplan Mechanik / usługi blacharskie

49,0089,00

MECHANIK / USŁUGI BLACHARSKIE
PKD GŁÓWNE:
45.20.Z – Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych z wyłączeniem motocykli.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

SKU: 231 Kategoria: Tagi: , ,

Biznesplan Mechanik i usługi blacharskie – postaw na sprawdzone rozwiązania

 

Świadczenie usług w branży motoryzacyjnej jest niezwykle dochodowym biznesem. Usługi blacharskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów, nie inaczej jest z mechanikami. To właśnie sprawdzonych fachowców codziennie poszukują klienci, którzy swoje samochody chcą oddać tylko w dobre ręce. Czy bycie mechanikiem się opłaca? Oczywiście, że tak. Wystarczy, że świadczysz usługi na wysokim poziomie. Twój biznes może być jeszcze bardziej opłacalny, kiedy zdecydujesz się ubiegać o dotację z Powiatowego Urzędu Pracy. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Mechanik i usługi Blacharskie.

 

Dotacje na start z Urzędu Pracy

 

Jeżeli zastanawiasz się, jak rozpocząć działalność w motoryzacji, koniecznie rozważ aplikowanie o dotację z Urzędu. Aby środki finansowe zostały nam przyznane, należy z jak największą starannością przygotować wszystkie niezbędne dokumenty. Tu z pomocą przychodzi nasz „Biznesplan Mechanik i usługi blacharskie”. Co w nim znajdziesz? Rzeczowo przygotowane opracowani, takie jak między innymi charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia, a także rozbudowany kosztorys.

 

Zalety skorzystania z gotowej dokumentacji usług blacharskich

 

Urzędy Pracy decydując o przyznaniu dotacji, biorą pod uwagę to, czy dokumentacja jest uzupełniona poprawnie – nie ma tutaj miejsca na merytoryczne błędy. Aby do nich nie dopuścić, warto skorzystać z naszych gotowych opracowań. Korzystając z nich, masz pewność, że zostały one przygotowane tak, aby spełniać wszelkie wymogi formalne. Sam kosztorys mechanika czy usług blacharskich jest już trudny do samodzielnego opracowania i łatwo w nim o pomyłki, dlatego warto skorzystać z poprawnych wzorów dokumentacji. Nasz zestaw ma jeszcze jedną ważną zaletę – jest w pełni edytowalny, dlatego wszystko łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Ograniczysz niepotrzebny stres związany z dokumentacją, a przede wszystkim zminimalizujesz czas, jaki będziesz musiał poświęcić na przygotowanie wniosku o dotacji.

 

Biznesplan MECHANIK / USŁUGI BLACHARSKIE

 

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE WARSZTATU SAMOCHODOWEGO ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny warsztat samochodowy. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do programu 'POWER’.

Działalność będzie polegała na prowadzeniu warsztatu samochodowego świadczącego usługi blacharskie i podstawowe naprawy mechaniczne. Na liście świadczonych przeze mnie usług będzie m.in.: naprawa samochodów powypadkowych, podstawowe naprawy mechaniczne, serwis zawieszenia, polerowanie pojazdów, usługi blacharskie, naprawy szyb, zabiegi antykorozyjne. Usługi będą kierowane zarówno do firm jak i klientów indywidualnych którzy poszukują usług związanych z naprawą samochodów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (14 stron, ok   2500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

  1. WNIOSEK:
  • Informacje dotyczące wnioskodawcy.
  • Charakterystyka planowanej działalności gospodarczej.
  • Szczegółowy opis planowanego przedsięwzięcia
  • Analiza finansowa.
  • Szczegółowa specyfikacja wydatków i kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania.

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: OLKUSZ
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY PROGRAM ‘’POWER”

ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (14 stron, ok   2500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360