Biznesplan Montaż i serwis wind dla niepełnosprawnych

39,0089,00

MONTAŻ I SERWIS WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PKD GŁÓWNE:
43.29.Z – Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Pomysł na własny biznesmontaż i serwis wind dla niepełnosprawnych

 

Coraz więcej uwagi poświęca się potrzebom osób niepełnosprawnych. Umożliwienie im łatwiejszego przemieszczania się jest jednym z priorytetów, jakie wyznaczają sobie miasta i mniejsze miejscowości. Montaż i serwis wind dla niepełnosprawnych jest w dzisiejszych czasach bardzo dobrym pomysłem na własny biznes. Pracy w tym obszarze jest całkiem sporo, ponieważ oprócz wind, które umożliwiają osobom niepełnosprawnym na przykład korzystanie z przejść podziemnych, większość korzysta również z wind na użytek prywatny. Osoby, które myślą o takim właśnie biznesie, powinny rozważyć napisanie biznesplanu montażu i serwisu wind dla niepełnosprawnych, który umożliwi im ubieganie się o dotację.

 

Dotacja na start od Powiatowego Urzędu Pracy

 

Zastanawiając się nad tym, jak otworzyć montaż i serwis wind dla niepełnosprawnych, warto zapoznać się z ofertą Powiatowych Urzędów Pracy. Dysponują one środkami na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Ubieganie się o dotację możliwe jest po napisaniu biznesplanu i złożenie kompletu dokumentów w wyznaczonym terminie. Jakie opracowania należy przygotować? Będzie to między innymi szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków, określenie dostawców i odbiorców czy dokładna analiza rynku. Opracowanie takiej dokumentacji może być problematyczne. Tutaj jednak z pomocą przychodzą gotowe opracowania, przygotowane specjalnie dla montażu i serwisu wind dla niepełnosprawnych. W ten sposób można szybciej opracować plan na biznes.

 

Biznesplan montaż i serwis wind dla niepełnosprawnych – gotowe zestawy dokumentów

 

Przygotowanie dokumentów przy aplikowaniu o dotację umożliwia nasz zestaw „Biznesplan Montaż i serwis wind dla niepełnosprawnych”. Wzorując się na nim, przygotujesz własne opracowania, a dzięki edytowalności wszystkich plików prosto wykorzystasz potrzebne Ci fragmenty opracowania. Korzystając z dokumentów, które umożliwiły już otrzymanie dotacji, dasz sobie większą szansę na taką samą korzyść, a konserwacja maszyn i urządzeń, będzie w zasięgu Twojej ręki.

 

MONTAŻ I SERWIS WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ MONTAŻEM I SERWISOWANIEM WIND DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.
Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą montaż i serwis wind dla osób z niepełnosprawnością. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.
Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Katowicach.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności usługowej. Będzie to serwis mobilny specjalizujący się w urządzeniach dźwigowych. Główną działalnością będzie montaż urządzeń dźwigowych i platform do transportu osób niepełnosprawnych. W ofercie znajdzie się: montaż urządzeń, naprawa i serwis, wydawanie opinii technicznych, przygotowywanie instruktaży pracy na urządzeniach, prowadzenie dokumentacji, programowanie, montaż instalacji elektrycznych związanych z instalacjami, automatyka, test podzespołów, ogólna diagnostyka, wymiana uszkodzonych podzespołów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:
– Wniosek (22 stron, około 5500 wyrazów)

Wniosek zawiera:

1.WNIOSEK

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • Szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • Cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • Analiza rynku
 • Planowany kierunek rozwoju firmy
 • Opis działań marketingowych
 • Potencjalni dostawcy
 • Potencjalni odbiorcy
 • Analiza swot
 • Analiza potencjalnych ryzyk
 • Przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
 • Planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA: Wniosek (22 stron, około  5500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360