Biznesplan Usługi graficzno- fotograficzne

55,0089,00

USŁUGI GRAFICZNO- FOTOGRAFICZNE
PKD GŁÓWNE:
74.20.Z – Działalność fotograficzna

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Usługi graficzno – fotograficzne – jak rozpocząć biznes w tym obszarze?

 

Usługi graficzno – fotograficzne chyba nigdy nie były tak rozchwytywane jak dzisiaj. Sesje noworodkowe, ciążowe, narzeczeńskie czy rodzinne – w obecnych czasach chcemy upamiętnić każdą ważną chwilę w życiu. Kalendarze najlepszych usługodawców pękają w szwach. Odpowiedź na pytanie, „czy usługi graficzno – fotograficzne się opłacają?” nie może być inna niż oczywiście, że tak! Jeżeli dobrze znasz realia branży fotograficznej, wiesz, jak spore trzeba ponieść koszty finansowe na rozpoczęcie takiej działalności. Przedsiębiorcy mogą jednak liczyć na pomoc finansową. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Usługi graficzno- fotograficzne.

 

Jak otworzyć usługi graficzno-fotograficzne?

 

Rozpoczęcie własnej działalności otwiera przed przedsiębiorcami możliwość skorzystania z dotacji z Urzędu Pracy. Aby tak się stało, konieczne jest opracowanie poprawnej dokumentacji i złożenie jej w wyznaczonym terminie do Urzędu Pracy. Podstawą jest tutaj biznesplan usług graficzno – fotograficznych. Jeżeli nie masz doświadczenia w przygotowywaniu tego typu dokumentacji, mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Możesz skorzystać z zestawu gotowych opracowań, przygotowanych właśnie pod kątem ubiegania się o wsparcie finansowe na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.

 

Usługi graficzno-fotograficzne dokumenty niezbędne na start

 

Opracowanie biznesplanu bywa problematyczne. Zawiera on szereg elementów, które wymagają szczegółowej wiedzy merytorycznej i formalnej. Niestety są też łatwym polem do popełniania błędów. Urzędy odrzucają niekompletne wnioski, dlatego potrzeba dołożyć wszelkich starań, aby składana dokumentacja była opracowana jak najlepiej. Skorzystanie z naszego zestawu edytowalnych dokumentów „Biznesplan Usługi graficzno- fotograficzne”, pozwoli Ci na zminimalizowanie pomyłek i znacząco podniesie Twoje szanse na skorzystanie z dotacji. Znajdziesz w nim między innymi tak trudną do opracowania analizę SWOT – bazując na gotowych i sprawdzonych rozwiązaniach, szybko opracujesz własne dokumenty.

 

USŁUGI GRAFICZNO- FOTOGRAFICZNE

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI GRAFICZNE ORAZ FOTOGRAFICZNE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi graficzne oraz fotograficzne. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Katowicach.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usługi fotografii, projektowania grafiki i przygotowywania materiałów reklamowych. Podstawowe obszary działania firmy to: wykonywanie reportaży ślubnych, sesji noworodkowych i rodzinnych; projektowanie graficzne – zaproszenia ślubne, identyfikacje weselne (winietki, menu), wizytówki, loga, foldery, zaproszenia itp. ; fotografia produktowa (po przygotowaniu studia fotograficznego); fotografia reklamowa oraz pejzażowa (na użytek np. wydawnictw, czasopism); projektowanie i tworzenie wizualizacji w technice 3d; edycja zdjęć (z materiałów dostarczonych przez klienta). Dodatkowo będą oferowane usługi: projektowania ulotek, projektowania logotypów, wykonywania reklamy. W przyszłości będzie to również: tworzenia wszelkich projektów graficznych do druku oraz na potrzeby internetu.

 

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (22 stron, ok   6800 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • przygotowanie wnioskodawcy do prowadzenia planowanej działalności gospodarczej
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • opis planowanego przedsięwzięcia
 • charakterystyka planowanej działalności gospodarczej i rynku konkurencji
 • szczegółowy opis proponowanego przedsięwzięcia
 • cele i motywy podjęcia działalności gospodarczej
 • planowany kierunek rozwoju firmy
 • analiza rynku konkurencji
 • opis działań marketingowych
 • potencjalni dostawcy
 • potencjalni odbiorcy
 • analiza swot
 • analiza potencjalnych ryzyk, które mogą przyczynić się do upadku
 • planowanej działalności gospodarczej wraz z propozycją działań zaradczych
 • plan finansowy projektowanej działalności gospodarczej – planowany całkowity koszt przedsięwzięcia
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej – analiza finansowa przychodów i kosztów działalności
 • planowane koszty podjęcia działalności gospodarczej oraz szczegółowa specyfikacja i harmonogram wydatków w ramach wnioskowanych środków finansowanych

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

MIASTO: KATOWICE
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (22 stron, ok   6800 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360