Biznesplan Podłogi cyklinowanie renowacja

49,0089,00

PODŁOGI CYKLINOWANIE RENOWACJA
PKD GŁÓWNE:
43.33.Z – Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
PKD POBOCZNE:
43.99.Z – Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane, gdzie indziej niesklasyfikowane
43.39.Z – Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Biznesplan Podłogi cyklinowanie i renowacja – zrób pierwszy krok w branży architektonicznej

 

Nie wiesz, jak rozpocząć działalność w architekturze? A może po prostu zastanawiasz się, czy cyklinowanie i renowacja podłóg się opłaca? Dzięki nam znajdziesz odpowiedzi na te pytania! Skorzystaj z naszego biznesplanu – podłogi cyklinowanie i renowacja, a już nic nie stanie Ci na przeszkodzie w drodze do założenia własnego biznesu. Solidny plan biznesowy to podstawa, aby bezproblemowo przebrnąć przez szereg formalności i stos dokumentacji. Zobacz nasz produkt – Biznesplan Podłogi cyklinowanie / renowacja

 

Podłogi/ cyklinowanie/ renowacja – czy warto zainwestować w taką firmę?

 

Prowadzenie własnego biznesu – podłogi, cyklinowanie i renowacja to ogromne przedsięwzięcie, ale jeśli zastanawiasz się, czy to się opłaca, odpowiedź jest w stu procentach twierdząca. Warto inwestować w architekturę –biznesplan może być pierwszym krokiem do wielkiej kariery w tej branży. Postaw na gotowe rozwiązania – dzięki temu cały proces zakładania działalności gospodarczej odbędzie się w błyskawicznym tempie. Nawet się nie obejrzysz, a już będziesz mieć swoich pierwszych klientów. Nasza dokumentacja pozwoli Ci bezproblemowo zmierzyć się z Urzędem Pracy i zyskać najpotrzebniejsze środki na założenie biznesu cyklinowania podłóg i renowacji. Oferowany pakiet będzie zawierał m.in. informacje o wnioskodawcy, opis planowanej działalności, ocenę szansy, analizę rynku, kalkulację kosztów oraz wstępne rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów. 

 

Architektura – jak zarobić duże pieniądze? Liczy się plan!

 

Każdy architekt po pewnym czasie zaczyna myśleć o własnym biznesie. Jedną z wielu możliwości są usługi renowacji i cyklinowania podłóg. Nie czekaj i zacznij sam decydować o projektach. Szczegółowy biznesplan na pewno Ci się w tym przyda. Będzie on zawierał zestaw ważnych informacji, które będą nieocenioną pomocą na każdym etapie wchodzenia Twojej firmy na rynek branży architektonicznej. Dowiesz się, czego możesz się spodziewać oraz z jakimi problemami przyjdzie Ci się zmierzyć. Z naszym planem biznesowym  już nic Cię nie zaskoczy.

 

Biznesplan Podłogi cyklinowanie / renowacja

 

JEŻELI PLANUJESZ PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ ZAJMUJĄCĄ SIĘ PARKIETAMI, PODŁOGAMI I ICH RENOWACJĄ, TEN BIZNESPLAN UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Biznesplan będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą rozpocząć działalność oferującą układanie podłóg i ich cyklinowanie. Ze względu na obszerność biznesplanu, będzie on umożliwiał przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletny biznesplan do Urzędu Pracy w Bytomiu.

Wniosek został stworzony na potrzeby otwarcia działalności oferującej układanie i przekładanie parkietu, kompleksowe cyklinowanie podłóg drewnianych, montaż listew przypodłogowych oraz renowacja schodów.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (20 stron, około  5 000 wyrazów)

– formularz DEMINIMIS

Dokumenty zawierają:

1.WNIOSEK

 • Informacje o wnioskodawcy
 • Dane dotyczące planowanej działalności
 • Opis planowanego przedsięwzięcia
 • Ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia.
 • Analiza rynku dostawców
 • Analiza rynku odbiorców
 • Reklama
 • Konkurencja
 • Kalkulacja kosztów
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Szczegółowa specyfikacja wydatków do poniesienia w ramach dofinansowania
 • Rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan MONTAŻ PODŁÓG / POSADZKARSTWO

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360