Biznesplan Tynkowanie / roboty budowlane

39,0089,00

TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE
PKD GŁÓWNE:
43.31.Z – Tynkowanie
PKD POBOCZNE: 43.33.Z, 43.34.Z, 43.39.Z

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Dokumenty, które ułatwiają start w biznesie tynkowania i robót budowlanych

 

Otworzenie własnego biznesu w branży budowlanej jest obecnie strzałem w dziesiątkę. Poszukiwanie dobrych ekip remontowych jest często trudnym, a przede wszystkim mozolnym zadaniem dla klientów. Oczekiwanie na możliwą realizację usług trwa bardzo długo. Nie inaczej jest z tynkowaniem i robotami budowlanymi. Zobacz nasz produkt – Biznesplan Tynkowanie / roboty budowlane.

 

Dobry plan biznesowy to skuteczny start dla własnego biznesu tynkowania i robót budowlanych 

 

Ogromnym ułatwieniem przy rozpoczynaniu pracy na własny rachunek, jest uzyskanie dotacji. Jak otworzyć biznes usług tynkowania i sięgnąć po mocne wsparcie finansowe? Niezbędne jest tutaj opracowanie wielu dokumentów, a co ważne – rzeczowe ich opracowanie. Ubiegając się o dofinansowanie, należy zdać sobie sprawę z tego, że nie ma tu miejsca na żadne błędy w dokumentacji. Doświadczenie w fachu i rzetelne wykonywanie robót budowlanych to nie jedyny wymóg wobec przedsiębiorcy przy chęci skorzystania z pomocy finansowej. Ze wsparciem w poprawnym uzupełnianiu dokumentacji przychodzi nasz zestaw edytowalnych dokumentów „Biznesplan Tynkowanie /  roboty budowlane”. 

 

Biznesplan Tynkowanie /  roboty budowlane – zyskujesz pewność poprawności opracowanych dokumentów

 

Branżą, w której można starać się o dotację, jest oczywiście budownictwo. Biznesplan ma kluczowe znaczenie przy ubieganiu się o taką pomoc. W naszym zestawie dokumentów znajdują się istotne wskazówki dla początkujących przedsiębiorców. Są to między innymi ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia, specyfikacja wydatków do poniesienia, czy przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej w branży. Taka dokumentacja jest trudna do samodzielnego opracowania, gdy nie ma się większego doświadczenia w jej uzupełnianiu. To, co jest najważniejsze w zebranych przez nas materiałach, to opracowanie ze szczególną dbałością o aspekt merytoryczny. Dobrze uzupełnione dokumenty są niemal gwarantem uzyskania dofinansowania. Własny biznes tynkowania jest w zasięgu Twojej ręki. Skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań i daj sobie szansę pracy na własny rachunek.

 

TYNKOWANIE / ROBOTY BUDOWLANE

 

JEŻELI PLANUJESZ ŚWIADCZYĆ USŁUGI TYNKOWANIA ORAZ INNE BUDOWLANE ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

 

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą świadczyć usługi tynkowania oraz prace remontowe. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Bytomiu.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług tynkowania ścian wewnętrznych w mieszkaniach, budynkach mieszkalnych oraz biurowych. Zakres wykonywanych usług będzie obejmować również inne usługi budowlano-remontowe takie jak: malowanie, tapetowanie, posadzkarstwo. W mniejszym stopniu będę wykonywał również pozostałe prace wykończeniowe.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (16 stron, ok   3600 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • dane wnioskodawcy
 • dane dotyczące planowanej działalności
 • opis planowanego przedsięwzięcia:
 • ocena szansy powodzenia przedsięwzięcia.
 • analiza rynku dostawców
 • analiza rynku odbiorców
 • reklama
 • kalkulacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz źródła ich finansowania
 • specyfikacja wydatków do poniesienia
 • przewidywane efekty ekonomiczne prowadzenia działalności gospodarczej
 • rozeznanie rynku dotyczące planowanych zakupów

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Firma ogólnobudowlana

MIASTO: BYTOM
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW: URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (16 stron, ok   3600 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360