Biznesplan Salon tatuażu

55,0089,00

SALON TATUAŻU
PKD GŁÓWNE:
96.09.Z – Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana.

Natychmiastowa Wysyłka

(szczegółowe informacje nt. dostawy w zakładce „Warunki dostawy”)

Jak otworzyć własny salon tatuażu i skorzystać z dotacji?

Pomysłem na bardzo dochodowy biznes jest własny salon tatuażu. Taka artystyczna działalność gospodarcza cieszy się ogromnym zainteresowaniem, które stale rośnie, a ceny za oferowane usługi są dosyć wysokie. Nie musisz nawet zastanawiać się, czy salon tatuażu się opłaca. Jeśli myślisz o takim biznesie, warto, abyś zapoznał się z możliwościami, jakie swoim petentom dają Powiatowe Urzędy Pracy. Ubiegać możesz się tam o sporą dotację na start własnej działalności artystycznej. Biznesplan będzie tu podstawowym wymogiem aplikowania o taką pomoc finansową. W jego opracowaniu musisz wystrzegać się błędów, które skutecznie zamykają przedsiębiorcom drogę do uzyskania dotacji. Poznaj nasz produkt – Biznesplan Salon Tatuażu

 

Skuteczny biznesplan salonu tatuażu – co powinien zawierać?

Zastanawiając się, jak otworzyć salon tatuażu, warto skupić się na opracowaniu skutecznego biznesplanu. Podstawą każdego jest dokładne wykonanie analizy SWOT, czyli określenie mocnych i słabych stron takiej działalności, jej szans na powodzenie i zagrożeń. Innym niezbędnym opracowaniem jest kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej oraz określenie motywów jej podejmowania. Konieczna jest także dokładna analiza rynku konkurencji i określenie strategii promocji i marketingu. Samodzielne opracowanie tego typu dokumentów bywa problematyczne dla początkujących przedsiębiorców. Mogą oni jednak liczyć na pomoc i skorzystać z przygotowanych wzorów. W ten sposób ryzyko wystąpienia błędów we wniosku jest zminimalizowane.

 

Zestaw gotowej dokumentacji pomocą dla przedsiębiorców

Nasz zestaw „Biznesplan Salon tatuażu” może być dla Ciebie istotną pomocą, jeżeli chcesz rozpocząć własną działalność w tym zakresie. Znajdziesz tam niezbędne dokumenty, które mogą stanowić dla Ciebie wzór. Przeszły one pozytywnie proces aplikowania o dotację z Urzędu Pracy. Wszystkie mają formę edytowalną, dzięki czemu łatwo i szybko stworzysz własny biznesplan, a urzędowa pomoc finansowa będzie w zasięgu Twojej ręki.

 

Biznesplan SALON TATUAŻU

JEŻELI PLANUJESZ OTWARCIE SALONU TATUAŻU ,TEN DOKUMENT UŁATWI CI PRZYGOTOWANIE DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH O ŚRODKI NA ROZPOCZĘCIE WŁASNEJ DZIAŁALNOŚCI.

Wniosek będzie nieocenioną pomocą dla wszystkich osób które chcą otworzyć własny salon tatuażu. Ze względu na obszerność dokumentacji, będzie ona umożliwiała przygotowanie własnych dokumentów.

Oferujemy kompletną dokumentację do Urzędu Pracy w Gdańsku.

Działalność będzie polegała na świadczeniu usług wykonywania tatuaży. Będzie to salon tatuażu prowadzony w specjalnie do tego przystosowanym lokalu. W ofercie znajdą się usługi dotyczące tatuażu zarówno kolorowego jak i czarnego. Usługi będą wykonywane przede wszystkim w wynajętej lokalizacji, dodatkowo uzupełnieniem oferty i wyróżnikiem na rynku będzie działalność mobilna. Dodatkowymi filarami działalności będą usługi percingu oraz w przyszłości usługi usuwania tatuaży.

W skład oferty wchodzą następujące dokumenty:

– Wniosek (17 stron, ok   5 500 wyrazów)

Dokumenty zawierają m.in.:

 1. WNIOSEK:
 • informacje o wnioskodawcy
 • opis projektowanego przedsięwzięcia
 • opis planowanej działalności, dane dotyczące oferowanych produktów lub usług
 • odbiorcy oferowanych produktów i usług
 • miejsca i źródła zaopatrzenia
 • sposób promocji i reklamy
 • analiza konkurencji
 • motywy podejmowania działalności gospodarczej
 • działania podjęte na rzecz uruchomienia działalności
 • kalkulacja i specyfikacja kosztów związanych z podjęciem działalności gospodarczej
 • szczegółowe uzasadnienie celowości i przeznaczenia każdego z przedstawionych powyżej zakupów
 • charakterystyka ekonomiczno–finansowa przedsięwzięcia

WSZYSTKIE DOKUMENTY ZOSTAŁY PRZYGOTOWANE ZE SZCZEGÓLNĄ DBAŁOŚCIĄ O ASPEKTY MERYTORYCZNE ORAZ FORMALNE. MASZ PEWNOŚĆ ŻE PRZY ICH TWORZENIU ZWRACALIŚMY SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA ICH ZGODNOŚĆ Z WYMAGANIAMI URZĘDU ORAZ  Z ZAPISAMI REGULAMINU.

DOKUMENTACJA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W SPOSÓB, KTÓRY MAKSYMALIZUJE SZANSE WNIOSKODAWCY NA POZYSKANIE DOTACJI.

Zobacz także: Biznesplan Studio Graficzne

MIASTO: GDAŃSK
PRZEZNACZENIE DOKUMENTÓW:  URZĄD PRACY
ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNAWniosek (17 stron, ok   5 500 wyrazów)

SPOSÓB DOSTAWY: Wszystkie dokumenty wysyłane są w wersji elektronicznej na podany w zamówieniu adres e-mail.

KOSZT DOSTAWY: Dostawa nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami.

CZAS DOSTAWY: W przypadku płatności za pomocą systemu „przelewy24”: nasz automat wysyła dokumenty zwykle do 15 min. od wykonania wpłaty.

W przypadku płatności tradycyjnym przelewem: dokumenty wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zwykle w ciągu jednego dnia roboczego.

Jeżeli nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail z złożonym zamówieniem lub zakupioną dokumentacją – prosimy o sprawdzenie w pierwszej kolejności folderów SPAM lub POWIADOMIENIA, na Państwa skrzynce pocztowej, może się zdarzyć – iż dany operator poczty elektronicznej w sposób domyślny kieruje tam naszą korespondencję.

W przypadku, gdyby mimo to nie otrzymali Państwo swojego zamówienia, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

E-mail: biuro@gotowebiznesplany.pl
Tel: +48 503-587-360